پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

خداد افشاریان به مردم و فوتبالی های کهگیلویه توضیح دهد که ؛ بر اساس کدام بند و ماده قانونی اقدام به معرفی و انتصاب سرپرست برای هیات فوتبال کهگیلویه کرد؟ آیا عین الله اخوان با کارنامه درخشان استعفا داده و اگر داده کی و کجا؟ اگر دلیلی بر ناکارآمدی و عدم توانایی اخوان داشتید دقیقا چه عاملی و کدام سند؟ آیا عین الله اخوان تخلف کرده و از هیات فوتبال بهره برداری شخصی کرده؟ به نان و نوایی رسیده ؟مگر نه این است که فوتبالی ها و اهالی ورزش فوتبال در کهگیلویه از مدیریت و اقدامات اخوان راضی هستند پس دلیل این اقدام غیر قانونی شما چیست؟

خداد افشاریان ؛ جدیدترین عامل ایجاد حاشیه برای کهگیلویه با معرفی و انتصاب سرپرست برای هیات فوتبال شهرستان بدون طی مراحل قانونی رسما سرتیتر رسانه های استان شد.

به گزارش“گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، هیات فوتبال کهگیلویه در روزی که مسئول رسمی و قانونی داشت و اتفاقا عملکرد خیره کننده اش باعث رونق ورزش فوتبال در شهرستان گردید و زیر ساخت های مناسبی ایجاد کرده بود و مورد قبول عامه فوتبال دوستان و فوتبالی های شهرستان نیز بود در اقدامی غیر حرفه ای و غیر قانونی از طرف رئیس هیات فوتبال استان بدون داشتن دلیل موجه و عدم استعفا صاحب سرپرست شد.این اقدام عجیب و تامل برانگیز خداد افشاریان پرحاشیه باعث بهت فوتبال دوستان و تعجب اهالی ورزش کهگیلویه شد و آنقدر حاشیه ایجاد کرد که رئیس اداره ورزش وجوانان کهگیلویه با ارسال نامه ای رسمی به اداره کل ورزش وجوانان استان ضمن غیر قانونی دانستن انتصاب سرپرست جدید خواستار لغو ابلاغ سرپرست جدیدی شد که اداره ورزش و جوانان در جریان انتخاب و انتصاب آن قرار نداشت.

برای روشن شدن اصل داستان کافی است بدانید عین الله اخوان مسئول قانونی هیات فوتبال کهگیلویه نه استعفا داده نه دلیلی برای عزل وی وجود داشت چه آنکه هم اخوان توانایی مدیریت هیات را داشت ودارد و نه اساسا استعفا داده و رئیس هیات فوتبال استان بدون در نظر گرفتن اصل قانون و حواشی فوتبال در کهگیلویه اقدامی کرده به سبک سوت های پر حاشیه اش در زمان داوری در فوتبال که علی رغم وجود داوران شایسته دیگری در استان هیچگاه معلوم نشد چرا و چگونه در لیگ برتر به قضاوت پرداخت.افشاریان و حاشیه همیشه دو یار همراه بودند و برای شرح این موضوع کافی است به رسانه ها رجوع کنید و داوری های وی ، به اقدامات وی در هیات فوتبال دقت کنید و برخی سو مدیریت ها و به رواج جغرافی گرایی و قوم گرایی در بدنه هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویر احمد که کم حاشیه نداشت افشاریان با انبوه حاشیه ها مجددا وارد این بازی شد.

خداد افشاریان به مردم و فوتبالی های کهگیلویه توضیح دهد که ؛ بر اساس کدام بند و ماده قانونی اقدام به معرفی و انتصاب سرپرست برای هیات فوتبال کهگیلویه کرد؟ آیا عین الله اخوان با کارنامه درخشان استعفا داده و اگر داده کی و کجا؟ اگر دلیلی بر ناکارآمدی و عدم توانایی اخوان داشتید دقیقا چه عاملی و کدام سند؟ آیا عین الله اخوان تخلف کرده و از هیات فوتبال بهره برداری کرده؟ به نان و نوایی رسیده ؟مگر نه این است که فوتبالی ها و اهالی ورزش فوتبال در کهگیلویه از مدیریت و اقدامات اخوان راضی هستند پس دلیل این اقدام غیر قانونی شما چیست؟

نیکویی زاده رئیس ورزش وجوانان کهگیلویه کجای این بازی و معادله قرار دارد ؟ نقش و تاثیر رئیس ورزش وجوانان کهگیلویه چیست ؟ آیا وی در جریان این انتصاب بوده یا نه ؟

قانون می گوید مسئول هیات های ورزشی باید با معرفی رئیس اداره ورزش وجوانان به هیات های ورزشی  استان انتخاب و پس از تایید استعلامات رسما معرفی شود ، حالا سوال اینجاست که چرا مسئول قبلی عزل شد و به دلیلی و اصلا آیا وی استعفا داده؟انگاری حال نسبتا خوب فوتبال کهگیلویه و درخشش تام در لیگ دسته سوم چندان به مذاق فوتبالی های مرکز استان خوش نیامد و می ترسیم این حس بد در نگاه به تام و فوتبال کهگیلویه موثر واقع شود و تنها دلخوشی این روزهای فوتبال کهگیلویه گرفته شود………….

همه اینها را گفتیم اما از انتشار و ارسال نامه رئیس ورزش و جوانان کهگیلویه به مدیر کلی ورزش وجوانان استان مبنی بر غیر قانونی بودن انتصاب سرپرست هیات فوتبال کهگیلویه نگفتیم ؛ جایی که نکویی زاده رسما این انتصاب را غیر قانونی دانسته و خواستار لغو این ابلاغ شده حالا افشاریان باید پاسخ دهد دلیل اصلی این انتصاب چی بوده؟ آیا واقعا عامدانه و با برنامه قصد ایجاد حاشیه برای کهگیلویه دارید؟البته در توانایی و مدیریت فوتبالی سرپرست منصوب شده شکی نیست که اتفاقا از فوتبالی های مورد وثوق و مطمئن شهرستان است ،بحث سر نوع انتصاب و دور زدن قانون است که باید روشن و شفاف مشخص شود قصد و غرض افشاریان چیست و دنبال چه هدفی می گردد….

در این میان اما شتاب زدگی برخی رسانه های کهگیلویه که ناخودگاه و بدون اطلاع در این بازی قرار گرفتند جالب است جایی که بعد از انتشار خبر انتصاب سرپرست جدید بدون پرداختن به چرایی و چگونگی در اقدامی عجیب اقدام به انتشار نامه ای از طرف برخی کردند که مثلا ابراز رضایت از انتصاب سرپرست جدید  است که اقدامی عجیب تر از اقدامات افشاریان است چرا که رسانه های استان و شهرستان به جای اینکه از مسئول قبلی و موفق هیات فوتبال سوالی بپرسند و یا اطلاعاتی بگیرند چنین اقدام رسانه ای انجام دادند و جالب تر اینکه اخوان خود همواره همراه و همگام رسانه های شهرستان بوده و محبت های وی به جامعه رسانه همواره مورد تایید خود خبرنگاران بود.

صراحتا عرض کنیم که قصدی برای کارشکنی و تخریب سرپرست منصوب شده ابدا نیست همان گونه که تشریح شد دلباز فوتبالی مورد اعتمادی است ؛ اصل قصه و داستان ما بر می گردد به اقدامات شائبه برانگیز افشاریان همواره پر حاشیه و ناکار آمد چه در داوری و هیات داوران و چه امروز در هیات فوتبال که انگاری کهگیلویه را نه حساب می کند نه برای وی اهمیتی دارد ولی باید بداند فرزندان کهگیلویه بیش و پیش از افشاریان همواره بوده و هستند و اجازه نمی دهند با غرور و سابقه فوتبالی درخشانی این شهرستان بازی شود و مدیر کل ورزش وجوانان بر اساس وظیفه قانونی خود موظف است با این قبیل اقدامات مقابله کند و جلوی تندروی به افشاریان ندهد جایی که حق مدیر کل است و قبل از آن حق شهرستان های کمتر برخوردار…..

برای تایید تمام ادعای خود مخاطبان را به حاشیه های زمان داوری های افشاریان رجوع داده و اصل نامه نیکویی زاده که برای اداره کل ورزش وجوانان ارسال شده عینا آورده می شود.در پایان از فرماندار ورزش دوست استان ,استاندار استان ،مدیر کل ورزش وجوانان و نهاد های امنیتی و حراستی قویا می خواهیم رسما و محکم جلوی این اقدامات را گرفته و آرامش را به فوتبال کهگیلویه باز گردانند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :