پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

چند روزی است مسابقات بین المللی فوتبال از شبکه های ورزش و سوم صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران در شهرستان های استان کهگیلویه وبویراحمد پخش زنده نمی شوند و باعث نگرانی و اعتراض اهالی فوتبال و فوتبال دوستان استان شده است.

برای روشن شدن ابهام این مشکل و دلیل آن با رئیس سازمان صداوسیمای استان کهگیلویه وبویراحمد به گفتگو نشستیم و وی  دلیل اصلی عدم پخش زنده را نخریدن امتیاز پخش این مسابقات از طرف صداوسیمای ایران دانست.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،امیر رئوف گفت : مشکل اصلی و دلیل عمده عدم پخش زنده بخاطر عدم تامین اعتبار خرید حق پخش مسابقات از طرف سازمان صداوسمای جمهوری اسلامی ایران است و این مشکل مربوط به تمام کشور است.

رئوف افزود: صداوسیما بخاطر مشکلات مالی و عدم تامین اعتبار از طرف دولت قادر به خرید امتیاز حق پخش نیست و چون مراکز استان ها به شکل کابلی هستند با این مشکل روبه رو نیستند و مجموعه همکاران ما در تلاش هستند تا راهی برای حل مشکل پیدا کنند.

رئیس سازمان صداوسیمای استان گفت : البته نامه نگاری های با استاندار استان انجام گرفته تا حداقل بتوانیم از امکانات مرکز ارتباطات وزارت ارتباط استفاده کرده و تقریبا ۲۰ درصد مشکل را حل کنیم که جا دارد از استاندار استان تشکر کنیم.

امیر رئوف با یادآوری این نکته که تا خرید امتیاز حق پخش این مشکل هست گفت : سعی می کنیم از تمامی ظرفیت های فنی و مهندسی سازمان و استان برای برطرف کردن مشکل استفاده کنیم .

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :