پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیر آموزش وپرورش دهدشت به مناسبت هفته نیروی انتظامی یادداشتی منتشر کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن یادداشت علی پورک پور بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی با تکیه بر توانمندی و تعهد پرسنل خدوم و خدمتگزار خود حافظان نظم و امنیت و مدافعان جان و مال مردم و چشمان بیدار جامعه و چشم و امید مردم برای برای ایجاد امنیت و آرامش هستند.

تلاش شبانه روزی و حساسیت کارکنان نیروی انتظامی برای ایجاد بستری توام با آرامش در تمامی زمینه ها در گستره جغرافیای کشور عزیز ایران وصف ناپذیر و شایسته تقدیر فراوان است به نحوی که بارها با نثار جان خود باعث نجات جان مردم شدند و تقدیم هزاران شهید در برخورد با اشرار و خاطیان نظم عمومی مصداق  روشنی از این تلاش مجدانه و حس مسئولیت پذیری آنهاست.

برهمگان روشن است که این قشر عزیز و متعهد بارها از خانه و خانواده خود گذشته تا برای خانه و خانواده ملت خود نظم و امنیت برقرار کرده و تا مردم بتوانند در سایه این امنیت و آرامش زندگی و امرار معاش کرده و امروز ایران اسلامی یکی از پایدارترین کشورهای جهان در حفظ امنیت شهروندان خود است که مرهون فداکاری نیروی انتظامی است.

آموزش وپرورش دهدشت با همکاری و تعامل با نیروی انتظامی در تمامی ابعاد نشان داده نقش اهمیت این تلاشگران دلسوز نقش ارزشمندی است تا بتوانیم با تکیه بر این تعامل و آموزش درست برای دانش آموزان ،شهروندانی سالم و متعهد تحویل جامعه داده تا جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا خاصا شهدای عزیز نیروی انتظامی هفته “نیروی انتظامی” را به تمامی پرسنل نیروی انتظامی خصوصا نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض کرده و دوام توفیقات و موفقیت های آنها را از درگاه ایزد منان مسدلت می نمایم.

 

                                                    علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش کهگیلویه (دهدشت)

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :