پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

هفته گذشته مدیر اداره گاز کهگیلویه اعلان کرد به دلیل تعمرات خط لوله گاز ،گاز در کهگیلویه،چرام و لنده به مدت سه روز قطع می شود.

مخابره این خبر و اشتراک گسترده در شبکه های مجازی  باعث شد مردم هر سه شهرستان پیش بینی های لازم را برای این سه روز داشته باشند.

اما این پایان کار نبود و برخی سایت ها با آب و تاب فراوان و به شکل فوری نوشتند که ؛ “با پیگیری فرماندار چرام گاز هر سه شهرستان قطع نمی شود.

مخابره مجدد این خبر باعث شد مردم مجددا به حالت اول بازگشته و برای سه روز قطعی فکری نکنند که در خبری فوری مجددا رسانه ها اعلان کردند ؛پیگیری فرماندار چرام نتیجه نداد و گاز سه شهرستان قطع می شود…..

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، این دارکوکه گازی و اقدام  فرماندار چرام باعث ایجاد نوعی سردرگمی مردم شده است و مردم انتظار دارند اطلاعیه های گازی ،آبی و برقی در مورد قطعی از مبدای واحد و مشخص اطلاع رسانی شود.

جدیدترین اطلاعیه اداره گاز کهگیلویه بدین شرح است ؛

بنام خدا

به اطلاع مردم شریف شهرستان های کهگیلویه ، چرام و لنده (شهر و روستا) می رساند بعلت عملیات اجرایی منطقه یک انتقال گاز از ساعت صفر بامدادروز ١۵ مهر بمدت ٧٢ ساعت ، گاز هر سه شهرستان اعم از شهر و روستا قطع می باشد.

لذا خواهشمند است نسبت به بسته نگه داشتن شیر گاز ورودی ساختمان خود اقدام و از دستکاری ادوات سیستم گازرسانی جدا خودداری فرمایید.

بدیهی است پس از پایان عملیات اجرایی ، وصل گاز منازل توسط پرسنل امداد شرکت گاز انجام خواهد پذیرفت.

پیش از این فرماندار چرام از منتفی شدن قطعی سه روزه گاز خبرداده بود که بنظر می رسد پیگیری های وی مثمر ثمر نبود ویا شانتاژ بوده است.

به مردم هر سه شهرستان پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از صحت و سقم این خبرها فقط به اطلاع رسانی های اداره گاز اعتماد کنند.

 

ابرچسب ها : ,

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :