پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

هنوز تراژدی تلخ تصادف مرگبار یک خانواده در جاده سرفاریاب یاد ما نرفته که خبری دهشتناک و سوزناک باز خاطرمان را آزرد.

“گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”؛ هفته ای نیست که خبری در سرتیتر رسانه های کهگیلویه بزرگ  با عناوینی چون ؛ مرگ دلخراش ، تصادف خونبار ،کشته و زخمی شدن چند نفر و سایر خبرهای این شکلی نداشته باشیم و انگاری نباید رخت سیاه ماتم و عزاداری هیچگاه از تن ما خارج شود.به برخی جاده ها استان باید با عنوان “جاده خون و مرگ ” یاد کرد و باید گفت در گنجینه لغات ادبی واژه ای بدتر از این هرگز پیدا نمی کنیم که بتواند تمام دردها و رنج های ما را نشان دهد.

به راستی باید از مدیران و مسئولان ادرات راه و شهرسازی استان پرسید هیچگاه خود را جای خانواده ای که نیمه شب عزیزترین عضو خانواده اش را از دست داده قرار دادید و می توانید اندوه فراوان آنها را درک کنید ؟ جاده چرام به دهدشت باید چند نفر قربانی بدهد تا شاید شما از خواب بیدار شوید و بهتر نیست به جای پرداختن به اموری که هیچ ارتباطی به شما ندارد برای اتمام و تکمیل این پروژه اقدام کنید !؟

جاده چرام به دهدشت مگر چه مطالبه سنگین و خارج از قاعدهاست که نمی توانید با تخصیص بودجه به اتمام برسانید؟آیا به مردم قول ندادید ۶ ماهه این پروژه به سرانجام برسد پس قول شما چی شد؟باید چند نفر از مردم و چرام در این جاده کشته شوند تا شما درس بگیرید و اقدامی انجام دهید؟

چه کسی باید پاسخگویی داغ این خانواده ها باشد و چه کسی می تواند حال آنها را درک کند؟

جاده چرام به دهدشت همچنان جان می گیرد و ما غنوده در خواب خوشیم و آنچه مهم است کارزار انتخابات مجلس و حفظ صندلی است به هر قیمتی و قدری و آنچه هرگز مهم نیست جان مردمی است که همواره مظلوم و محروم بوده و با وجود شما احتمالا همچنان همین شکلی خواهند بود……

بدانید که عمر مدیریت شما محدود است و مردم هیچگاه بی تدبیری و سو مدیریت شما را از یاد نخواهند برد.جاده چرام به دهدشت مثل چاروسا به دهدشت مثل دهدشت به سوق و سایر جاده ها همواره جان مردم را می گیرند و در کنار خودروهای کشنده وطنی سو مدیریت شما نیز این مثلث را کامل و کامل تر می کند.البته همه اینها را گفتیم ولی مردم هم باید در مسیرهای پر خطر احتیاط بیشتری داشته باشند و سعی کنند با رعایت تمام قوانین راهنمایی و رانندگی تلفات جاده ای را به حداقل برسانند.

گفتنی است در این تصادف مرگبار دو سرنشین خودرو سواری سمند در دم جان باختند و یکی از سرنشینان خودرو سواری ۴۰۵ به دلیل شدت جراحات وارده در اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت فوت کرد.

 این تصادف مرگبار باعث مسدود شدن مسیر ارتباطی دهدشت به چرام نیز شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :