پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به مناسبت هفته نیروی انتظامی آموزش وپرورش دهدشت برنامه های گوناگونی اجرا کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، حضور پرسنل انتظامی در مدارس و حضور مدیر و کارکنان اداری در دفتر فرمانهی انتظامی از جمله این برنامه ها بود.

***مدیر و کارشناسان آموزش وپرورش به دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رفتند
مدیر و کارشناسان آموزش وپرورش و کادر اجرایی دبستان پسرانه شاهد دوم دهدشت به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر فرمانده انتظامی شهرستان از زحمات آنها تقدیر کردند.

به گزارش”روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، علی پورک پور گفت : نظم و امنیت جامعه مرهون تلاش های کارکنان خدوم نیروی انتظامی است و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

وی ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی گفت : تعامل و همکاری سازنده آموزش وپرورش و نیروی انتظامی شهرستان در سال تحصیلی گذشته مطلوب بوده و باید تلاش کنیم این تعامل دوسویه تقویت و مضاعف شود.

پورک پور گفت : بحث حراست و مواظبت از مدارس و حضور پرسنل انتظامی در خیابان های که مدارس ما قرار دارند شایسته تقدیر است و حساسیت این کار به حدی است که والدین و دانش آموزان همواره این اقدامات را رصد می کنند.

مدیر آموزش و پرورش در انتها افزود : انتظار داریم نیروی انتظامی در حوزه فضای مجازی ، بحث سرقت اموال مدرسه و موضوع تعطیلی مدارس دخترانه در ظهر همکاری و تلاش بیشتری داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان آموزش وپرورش دهدشت گفت : همواره خود را سرباز و خدمتگزار مردم می دانیم و حضور در همه اماکن خصوصا مدارس و تامین امنیت آنها را وظیفه خود می دانیم و همواره تلاش می کنیم مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند.

سرهنگ جهان دیماز افزود : در هر جا و مکانی و هر شرایطی نیاز به حضور نیروی انتظامی برای همکاری با آموزش وپرورش بوده با تمام قدرت و توان حضور خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد تمامی موارد و مطالبات آموزش وپرورش در حوزه تامین امنیت و آرامش در دستور کار قرار گیرد.

در این دیدار دانش آموزان دبستان پسرانه شاهد دوم دهدشت با اجرای سرود و همراه داشتن پلاکارد و عکس نوشته با اهدا دسته گل از نیروی انتظامی تقدیر کردند.

همچنین مدیر آموزش وپرورش دسته گل و قاب عکس مزین به آیه قران به فرمانده نیروی انتظامی اهدا کرد.

****ویژه برنامه ای در دبستان پسرانه فرهنگیان دهدشت برگزار شد
به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و با حضور افسر نیروی انتظامی در دبستان پسرانه فرهنگیان دهدشت برنامه ای جهت آشنایی دانش آموزان با قوانین و مقررات برگزار شد.

به گزارش”روابط عمومی آموزش وپرورش وپرورش دهدشت”، این برنامه در جهت آشنا شدن دانش آموزان با برخی قوانین و مقررارت برگزار و سروان تانگو برخی مقررارت را برای دانش آموزان تشریح کرد.

وی گفت : کار فرهنگی و فرهنگی سازی از وظایف مهم آموزش وپرورش است و باید تلاش کنیم دانش آموزان احترام به قوانین و مقررارت از همین سن کودکی یاد گرفته تا بتوانیم جامعه ای سالم و قانونمند داشته باشیم.

سروان تانگو گفت : باید کار فرهنگی کنیم و برای این کار وقت و انرژی بگذاریم که اگر فرهنگ سازی نتیجه دهد نیروی انتظامی مجبور نیست از قوه قهریه که در واقع آخرین راه است استفاده کند.

در این مراسم دانش آموزان با اهدا قاب عکس و دسته گل به شکل نمادین از زحمات نیروی انتظامی تجلیل کردند.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :