پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مشاور جوان مدیر آموزش وپرورش بهمئی استعفا داد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن استعفای ساسان امینی کیمه چنین است؛

بسم الله الرحمن الرحیم.

حدود یک سالی به عنوان مشاور جوان مدیر اموزش و پرورش شهرستان بهمئی مشغول به کار بودم و از این لحظه و با توجه به گرفتاری های آموزشی، پژوهشی و دانشگاهی وهمچنین پاسداشت اندیشه مشخص سیاسی خویش استعفا خواهم داد.از طرفی خوب هست بدانیم در این مدت اقدامات و پیشنهادها  زیر دنبال شد:
الف) پیشنهاد بکارگیری جوانان با تزریق افکار و اندیشه های نو و خلاق به سیستم مدیریتی  مدارس و کادر اداری تا راه اندازی کارگاه های آموزشی در شهرستان با موضوعات بدیع و چالش برانگیز که همانند کارگاهای معمول این سالها خسته کننده و از روی رفع تکلیف نباشد.
ب) تلاش و صحبت برای معرفی چهره جوان فرهنگیان شهرستان  بمناسبت روز جوان تا پیشنهاد برای پر کردن اوقات فراغت دانش اموزان و برپایی مسابقات بمناسبت های مختلف بویژه در فصل تابستان.
پ) پیگیری دغدغه فرهنگیان جوان شهرستان که ارزویشان برخورد و احترام درخور بود تا مراجعانی که با دلسردی و همراه با بغض راهروی اداره را طی میکردند.
ت) رسیدگی و  تهیه گزارشی از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مدارس تا ممانعت برای نکشاندن معلمان جوان به اینطرف و آنطرف بخاطر فریاد دادرسی برای سهم مساوی از عدالت اموزشی ای که باید نصیب دانش آموزانشان میشد و نشد.
ث)…
لازم به ذکر است تمامی موارد بالا در جلسه ای با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، معاونت ایشان اقای یاری، مشاور جوان مدیرکل جناب اقای دکتر آرامش پور و سایر مشاوران شهرستان ها و مناطق در تاریخ۹۸/۱‪۲/۴‪ مطرح و با استقبال مواجه شدند اما در سطح شهرستان با کج سلقگی محض رو به رو شده اند و راه به جایی نبرده اند.
خوب می دانیم آنچه مرور شده تا وضعیت مطلوب فاصله ای اساسی دارد اما بخشی از آن از اختیار یک نفر به عنوان مشاور جوان و مسوول حوزه ای که صرفا یک نیروی افتخاری بوده است خارج می باشد.از طرفی و طبق سنت گذشته که انتقاد های دلسوزانه اساتید و فرهنگیان بجای بررسی بی پاسخ مانده اند این موارد مطرح شده هم با جوابیه ای از طرف این مجموعه رو به رو خداهد شد تا چند صباحی نیز بگذرد و دیگر هیچ، مگر خلاف آن ثابت شود.
و اما در پایان:
کمی و کاستی های اقدامات این حوزه در این مدت بر عهده من است که بدین طریق از مجموعه فرهنگیان جوان و همراهان ارزشمندم در سطح شهرستان و مشاوران جوان شهرستان های و مناطق۱۳ گانه استان پوزش می طلبم.
وظیفه خود می دانم قدرشناس زحمات حاج زارع پور مدیرکل اموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد باشم که صادقانه و مهربانانه با جوانان همراه بود و همچنین دکتر علی آرامش پور که با جدیت مدافع حقوق فرهنگیان جوان در سطح استان و حتی کشور بوده و هست.از آقای یاری معاونت پشتیبانی اداره کل، آقای دکتر زهرایی معاونت آموزش ابتدایی اداره کل  استان، آقای دکتر رضایی معاونت متوسطه اداره کل استان و همه پرسنل اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی که مجالی برای اسم بردن نیست طی مدت اخیر تشکر می کنم.
هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد
هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد.
هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی
هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد.
در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار
هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد.
ساسان امینی کیمه
بیست مهرماه یک هزار و سیصد و نود و هشت

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :