پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیر آموزش وپرورش وپرورش دهدشت با حضور در محل موکب شهدای کهگیلویه از نزدیک با اقدامات ، روش های پذیرایی و قسمت های مختلف موکب بازدید کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی پورک پور ضمن تسلیت اربعین حسینی گفت : اقدام بر به ایجاد موکب شهدای کهگیلویه ایده جالب فرهنگی بود که باعث فخر و مباهات است.

پورک پور ضمن عرض خسته نباشید به مسئولان موکب شهدای کهگیلویه گفت : خدمت به زائران حسینی کمتر از زیارت نیست و باید خوشحال باشیم که چنین موکبی با چنین اسم باشکوهی در این مکان دایر گردید.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت افزود : کار پسنیده عوامل اجرایی باعث شد این احساس ایجاد شود که آموزش وپرورش شهرستان نیز باید در این کار فرهنگی سهیم باشد و تلاش می کنیم در سالهای آینده سطح همکاری و تعامل با عوامل ایجاد موکب فراتر از امسال و کیفی تر باشد.

سرهنگ زینی پور مدیر موکب کهگیلویه از حضور مدیر ،معاونین و کارشناسان اداری آموزش وپرورش در محل موکب شهرستان تقدیر و از ابتکار روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت که برای دومین سال پیاپی به شکل نمادین در  محل موکب حضور یافتند به عنوان یک اقدام فرهنگی و مذهبی در جهت پاسداشت اربعین حسینی یاد کرد.

در این برنامه کارکنان اداری آموزش وپرورش و پرورش از قسمت ها و واحدهای مختلف موکب شهدای شهرستان بازدید کردند.

در پایان هدیه کارکنان اداری آموزش وپرورش جهت کمک به موکب به مسولان اهدا شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :