پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه پیگیری‌ها برای رفع کمبودها و مشکلات حوزه درمان با معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نشستی را برگزار کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، دکتر پرویز یزدان‌پناه به همراه معاون درمان و معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه نشستی با دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران این معاونت با هدف بررسی مشکلات حوزه درمان استان داشتند.

در این نشست مسائل مختلفی از جمله گزارش خطاهای پزشكی و RCA، سامانه آواب ، سپاس ، پرداخت مبتنی برعملكرد، مقيمی پزشكان، ثبت خدمات ارائه شده، بيماران خاص و اقتصاد درمان و… مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست مقرر شد  يک تيم كارشناسی از حوزه‌های مختلف وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج حضور يابند و  دوره آموزشی یک روزه‌ای برای آموزش روسای  بيمارستان‌ها، مديران، مترون‌ها و مسئول آی تی و hisو سرپرستارها برگزار کنند.

همچنین در این نشست مشکلات مالی و تجهیزاتی دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حواله یک دستگاه ام.آر.ای و  یک‌دستگاه سی تی اسكن برای بيمارستان  شهید جلیل یاسوج صادر شد.

تامین تجهيزات پزشکی جديد كلينيك دندانپزشكی یاسوج، تخصيص بودجه برای خرید  تخت‌های LDR بلوک زایمانی و تجهیزات بخش Nicu  بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج و همچنین تخصیص ۵۰۰ میلیون تومان برای بلوک زایمانی بیمارستان امام خمینی دهدشت و تخصیص ۲۵ میلیارد ریال جهت رفع مشکلات دانشگاه از دیگر دستاوردهای این جلسه بوده است.

***تلاش های سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد برای حل مشکلات بهداشتی درمانی استان ادامه دارد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، دکتر یزدان‌پناه  بادکتر تقوی‌نژاد» دیدار و مقرر شد ۲۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات بیمارستان شهید جلیل اختصاص یابد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون درمان و سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه با دکتر سید کامل تقوی نژاد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز يزدان‌پناه در این دیدار به مشکلات و چالش‌های فراروی بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد اشاره و از معاونت وزارت بهداشت در خصوص تأمین اعتبار بخشی از بدهی‌های دانشگاه و تأمین نیروهای بهداشتی و درمانی درخواست همکاری بیشتری کرد.

در این دیدار دکتر تقوی نژاد معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت قول مساعد همکاری دادند و مقرر شد در آینده ای نزدیک به استان سفر و شرایط را به صورت میدانی مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

 در این دیدار ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات بیمارستان شهید جلیل یاسوج به این بیمارستان اختصاص داده شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :