پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

ساده زیستی و زندگی در میان عامه مردم از جمله حضور در شادی ها و ناراحتی هایشان زبانزد عام و خاص است به گونه ای که دانش آموزان آن دوران ایشان خاطره ی دوچرخه سواری آن جناب را هنوز فراموش نکرده ، یاداوری ان روزها برایشان داری نوستالژی خاص است.

رحیم نعمیی ؛ دکتر سید قادر لاهوتی.را میتوان با مولفه های شخصیتی بارز ایشان بهتر شناخت.چهره ای علمی ، اهل فضل و در عین حال مردمی و از جنس مردم بودن از خصوصیات ممتاز اخلاقی ایشان است .

ساده زیستی و زندگی در میان عامه مردم از جمله حضور در شادی ها و ناراحتی هایشان زبانزد عام و خاص است به گونه ای که دانش آموزان آن دوران ایشان خاطره ی دوچرخه سواری آن جناب را هنوز فراموش نکرده ، یاداوری ان روزها برایشان داری نوستالژی خاص است. در طول چهل سال بعد از انقلاب اسلامی علیرغم مسئولیت ها و ارتباطات موثری که داشته اند از جمله فرماندار شهرستان گچساران ،چند دوره کاندیداتوری نمایندگی مجلس شورای اسلامی، سبک زندگی ایشان همچنان ثابت و مبتنی بر مردم داری و ارتباط با توده های مردم بوده است .

یکی از وضعیت های تاسف بار امروز جامعه این است که برخی شخصیت ها و سیاسیون جامعه ،قبل و بعد از رسیدن به قدرت،فرصت و یا مکنت از دو سبک زندگی متفاوت برخوردار شدند ،در این وضعیت جای خوشحالی است که برای دکتر سید قادر لاهوتی….هیچ فرصت یا موقعیت تعیین کننده ای موجب تغییر در سبک زندگی ایشان نشده است. در طول حیات سیاسی آقای دکتر سید قادر لاهوتی.تعریفی از سیاست جز خدمت به خواست مردم و برای مردم نداشته و ندارد ،به همین دلیل است که جایگاه سیاسی اجتماعی این چهره محبوب را باید در میان مردم جستجو کرد .

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :