پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

وزیر ورزش وجوانان به همراه برخی معاونین ،استاندار کهگیلویه وبویراحمد و مدیر کل ورزش وجوانان چندین طرح و پروژه ورزشی را در استان افتتاح کردند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، در این بازدیدها که نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وزیر و استاندار را همراهی می کردند پروژه های ورزشی در گچساران ،باشت،بهمئی و دهدشت به بهره برداری رسیدند.

سالن ورزشی بانوان روستای سرآب ننیز شهرستان گچساران با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

سالن ورزش چند منظوره روستای سرآب ننیز گچساران با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم گچساران و باشت به بهره برداری رسید.

این طرح به نمایندگی از ۷ طرح ورزشی با مساحت هزار و ۴۴۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۰میلیار تومان به همت اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.

مسعود سلطانی وزیر ورزش و جوانان به شهرستان بهمئی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و در این سفر که حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، عدل هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ، محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان حضور داشتند از سه طرح ورزشی در این شهرستان بهره برداری شد.
در این سفر که ظهر امروز (پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹۸) انجام گرفت از  سه طرح ورزشی شامل؛ «سالن چند منظوره ورزشی»، «چمن مصنوعی»  و «خانه جوان» بهره برداری شد.
محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها ۵۵ میلیارد ریال بوده است.
وی افزود: متراژ این طرح‌ها بیش از ۳ هزار متر مربع بوده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ۱۶ طرح ورزشی با اعتباری افزون بر ۱۸۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ در حاشیه سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان بهمئی از علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان قدردانی کرد.
در حاشیه سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد جمعی از ورزشکاران با او دیدار می‌کردند و ضمن تشکر از علوی مدیرکل ورزش و جوانان از وزیر برای توجه ویژه به ورزش استان کمک می‌خواستند. همزمان با سفر وزیر ورزش و جوانان به استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ پروژه ورزشی در دهدشت به بهره‌برداری رسید.


زمین فوتبال چمن مصنوعی شماره چهار دهدشت با مساحد یکهزار و ۲۷۰ متر مربع از پروژه‌هایی بود که به دست وزیر افتتاح شد.
عملیات اجرایی ساخت این زمین چمن مصنوعی سال ۱۳۹۷ آغاز شده بود و ۸۵۰ میلیون تومان برای احداث آن هزینه شد.
خانه جوان در سه طبقه و با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی و استانی از دیگر پروژه‌هایی بود که امروز با حضوردکتر مسعود سلطانی‌فر به بهره‌برداری رسید.

همچنین عصر امروز چندین طرح ورزشی در یاسوج با حضور وزیر ورزش وجوانان به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :