پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جلسه شورای آموزش وپرورش دهدشت با محوریت ؛ هفته مبارزه با مواد مخدر ، تبدیل به  احسن زمین های منازل سازمانی ،متمرکز کردن دکه های بازار روز دهدشت و بررسی حمل و نقل سرویس مدارس در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه گفت : باید شورای اداری و همه نهاد ها با آموزش وپرورش در جهت به حداقل رساندن مشکلات اجتماعی همکاری کنند.

به گزارش“گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،علی رضا اتابک گفت : برای به حداقل رساندن مشکلات و بحث آسیب های اجتماعی باید به آموزش و پرورش کمک کنیم و هر جا از این قاعده غافل بودیم دچار مشکل شدیم.

فرماندار کهگیلویه افزود : در هفته مبارزه با مواد مخدر قرار داریم و لازم است این نکته مورد تاکید قرار بگیرد که از مستندسازی صرف پرهیز کرده و کار عملیاتی و اجرایی شود و سعی کنیم تمام کارها و برنامه ها در جهت حل معضلات اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر خروجی مشخص و عینی داشته باشد.

اتابک گفت : شورای آموزش وپرورش از جمله مهم ترین جلسات است چون نقش راهبردی دارد و باید جدی گرفته شود و لازم است شورای اداری به آموزش وپرورش کمک کنند.

رئیس شورای آموزش وپرورش کهگیلویه افزود : در بحث سرویس مدارس هر کاری که انجام گرفته یا انجام نگرفته تمام شد و مهم این است که مشکل به وجود آمده باید حل شود چون باور داریم نباید مردم به زحمت بیفتند و برای سرویس فرزندان خود احساس خطر کنند و آموزش وپرورش با همکاری پلیس راهرو راهی برای حل مشکل پیدا کنند و در هر صورتی باید مشکل مردم و دانش آموزان حل شود.

اتابک گفت : توصیه ها و نکات ارائه شده توسط راهنمایی و رانندگی درست و قانونی است اما شرایط شهر ما شرایط خاصی است و باید با رعایت قاون و در نظر گرفتن حداقل ها سرویس مدارس تا پایان امسال ساماندهی شوند.

فرماندار کهگیلویه با انتقاد از توزیع نا متوازن امکانات گفت : باید تمام قسمت های شهر یکسان دیده شوند و توزیع امکانات و توجهات متوازن باشد نه اینکه همه توجه و نظر به یک سمت شهر باشد و احیانا قسمت دیگر شهر دیده نشود پس مسئولان دقت کنند در برنامه ریزی به این نکته مهم با حساسیت ویژه توجه کنند.

اتابک به موضوع مهم طرح بازار روز دهدشت نیز پرداخت و گفت : بازار روز دهدشت شرایط مناسبی ندارد و به لحاظ امنیتی هم اشکالات جدی دارد و از طرف دیگر این بازار برای مردم نیز مهم است و تلاش کردیم با حفظ موقعیت مکانی آن بین آموزش وپرورش و شهرداری تفاهم نامه ای منعقد شود تا با توجه به نزدیکی بازار روز به یکی از مراکز آموزشی این بازار به آن مکان آموزشی منتقل تا کار بازآفرینی بازار روز که از موضوعات مهم شهری دارای اعتبار و پیمانکار است شروع شود.

مدیر آموزش وپرورش گغت : از همکاری شورای اداری با آموزش وپرورش و اجرایی کردن مصوبات پیشین تشکر می کنم.

به گزارش”پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی پورک پور گفت : حماسه ۱۳ آبان با حضور پرشور دانش آموزان و جامعه فرهنگیان و مردم برگزار شد و لازم است از کسانی که در خلق این حماسه ملی دینی تلاش کردند تشکر کنم.

پورک پور گفت : ۲۲ تا ۳۰ این هفته هفته مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با آسیب های اجتماعی است و آموزش وپرورش دهدشت برنامه های مهم و خوبی خواهد داشت که تلاش داریم با همکاری اعضای شورای اداری به بهترین شکل ممکن از این فرصت در جهت به حداقل رساندن مشکلات استفاده کنیم.

مدیر آموزش وپرورش افزود : بحث تغییر کاربری برخی از قسمت های فضای های آموزشی شهرستان و توسعه درآمدزایی برای آموزش و پرورش بحث مهمی است که انتظار داریم فرمانداری با آموزش وپرورش همکاری کند.

در این جلسه کارشناسان مشاوره و حقوقی آموزش وپرورش دهدشت توضحیاتی پیرامون دو محور درآمدزایی و انعقاد قراردادها و بحث هفته ماد مخدر و آسیب های اجتماعی بیان کردند.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :