پایگاه خبری تحلیلی “صبح خرد”(sobhekherad.ir)

داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با نگاشت یادداتشی انتقادی تحلیل شرایط جریان سیاسی اصلاح طلب در کهگیلویه پرداخت.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن این یادداشت “سعید دواره”  بدین شرح است؛

اصللح طلبی یا بوقلمون صفتی؟

من یک اصلاح طلب راستین به معنای واقعی کلمه ک همانا اصلاح طلبی یک اندیشه جهانی(به معنای رفرم اقتصادی و سیاسی) و نه یک حزب سیاسی وطنی که در بزنگاه‌های مختلف تاریخی بیشتر نقش سوپاپ اطمینان را بازی کرده تا یک حزب و اندیشه ای که خواست مردم را پاسخ داده باشد. و متاسفانه اصلاح طلبان موجود در مواقع حساس و جهت شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود را به شکل بوقلمون درآورده و با تغییر رنگ و چهره و جهت توجیه دروغ های قبلی سعی بر آن داشته اند تا با دروغ و سرهم بندی بزرگتری مردم را متقاعد نموده (ضرب المثل کی بود کی بود من نبودم) این بار از روزنه و سوراخی دیگر مردم را گاز بگیرند, اما مطمئنا مردم با رسیدن به شعور سیاسی بالا گول بوقلمون صفت ها را نخواهند خورد و با آگاهی کامل و چشمانی غبار روبی شده دست به انتخابی در شان خود و کسی که در قاموس و کسوت نمایندگی مجلس باشد, خواهند زد.

در دور گذشته انتخابات مجلس در کهگیلویه بزرگ همه شاهد دو قطبی کهنه و رنگ باخته بعضی از دوستانی که خود را پرچمدار اصلاحات میدانند, بودیم که با خودکامگی و حس قدرت طلبی و عدم پایبندی به اصول و مشی واقعی اصلاحات باعث شکست های بزرگ و پیاپی در ادوار گذشته این اندیشه و تفکر در حوزه کهگیلویه بزرگ شده اند.

این افراد که بواسطه اعتماد عمومی مردم و بخاطر اون نگرش جهانی نیمچه اعتبار و پایگاهی در بین مردم برا شخص خودشون دست و پا کرده اند بی شک در واماندگی و پس رفت این دیار نسبت به شهرستان های پیرامونی مقصر درجه یک شناخته شده و قطعا به نسل های آینده و تاریخ بدهکار و پاسخگو خواهند بود.
باشد که این افراد از حرص و ولع و تمامیت خواهی خود کوتاه آمده و با نسل نو اندیش و تحول خواه همکاری تا بتوانند بخشی از اعتبار از دست رفته خود را باز یابند.
به امید فردایی بهتر برای ایران و کهگیلویه بزرگ

“سعید دواره”

پایگاه خبری تحلیلی “صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :