پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جلسه شورای ترافیک شهرستان کهگیلویه به ریاست فرماندار برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه در این جلسه با اهمیت خواندن جلسه شورای ترافیک گفت: خیلی از مسائل شهر به این جلسه مرتبط است و حتی فعالیت یک تاکسی نیز باید از فیلتر این جلسه بگذرد لذا مدیران باید حساسیت این جلسه را بدانند و با اطلاعات پر به این جلسه بیایند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علیرضا اتابک گفت: بارها گفتم که مدیران باید برای انجام کار به مردم شب و روز نکنند و همیشه پای کار باشند.
وی گفت: یکی از مشکلات مهم این شهر نصب سرعت گیرهای غیر استاندارد است که باید برای آنها فکر آنی کرد و ظرف یکماه آینده تعیین تکلیف گردند.
فرماندار کهگیلویه گفت: خیلی از افرادی که اولین بار به این شهر می آیند در تماس با من از این سرعت گیرها انتقاد دارند.
اتابک گفت: سرعت گیرهای فعلی شهر دهدشت استاندارد لام را ندارند و بیشتر شبیه یک دیوار هستند که مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود می آورد.

وی ادامه داد: شهرداری باید نسبت به استاندارد کردن این سرعت گیرها و نیز نصب علائم هشدار دهنده همراه با رنگ آمیزی این سرعت گیرها اقدام کند که شیب ملایم داشته باشند و برای خودروهای شهروندان مشکلی پیش نیاید.

اتابک ادامه داد: بسیاری از کارها از جمله روشنایی معابر نیاز به اعتبار خاصی ندارد و با یک مدیریت و تدبیر به راحتی حل می شوند.
فرماندار کهگیلویه با توصیه به مدیران برای ریسک پذیری گفت: مدیران ما باید قدرت ریسک داشته باشند و بدانند تا ریسک نکنند نمی توانند مدیر موفقی هم بشوند.
وی گفت: برای مثال شهرداری دهدشت چرا درخواست احداث هتل برای این شهر را نداشته باشد؟ وقتی سازمان شهرداری ها وام ساخت این هتل را با بهره کم پرداخت می کند شهرداری باید ریسک کند و این تقاضا را بدهد تا یک کار درست و حسابی برای این شهر صورت بگیرد.

فرماندار کهگیلویه گفت: مدیر و یا شهرداری که مطالبه گر نباشد، اهل هزینه و ریسک نباشد و حتی بدهکار نباشد معلوم است که کاری انجام نداده است و نیروی خنثی بوده است.
فرماندار کهگیلویه با موظف کردن شهرداری دهدشت برای برطرف کردم مشکلات جلو تامین اجتماعی، جلو بیمارستان، چهار راه سینما و سرعت گیرها ابراز داشت: شهرداران قلعه رئیسی، دهدشت و سوق هر چه سریعتر محوطه ترمینال شماره دو را آسفالت کنند.
در پایان این جلسه فرماندار کهگیلویه معاون عمرانی خود را مسئول پیگیری مصوبات این جلسه و حل آنها تا جلسه آتی شورای ترافیک کرده است که مجمد آروس نیز از عزم قاطع خود برای پیگیری این مصوبات خبر داده است و با هشدار به مدیران گفته است که باید تا جلسه آینده این مشکلات برطرف شود.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :