پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شیراز از مردم  شیراز و و حومه جهت حضور در پیاده روی خانوادگی روز جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ در شهر صدرا دعوت بعمل آورد.

به گزارش“گروه ورزش پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،دکتر بهتاش فضلی در این مورد گفت: با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و شهرستان شیراز؛  نمایندگی ورزش و جوانان شهر صدرا؛ شهرداری و شورای شهر صدرا؛ شرکت عمران صدرا؛ هیات ورزشهای همگانی استان فارس و شهرستان شیراز در صد برگزاری پیاده روی خانوادگی بزرگ در شهر صدرا برآمدیم.
فضلی افزود ؛ با توجه به این که ورزش نقش اساسی در سلامتی جسم و روح افراد جامعه دارد و نشاط و همدلی در بر دارد؛ تاکید مان بر توسعه ورزشهای همگانی شهرستان شیراز خواهد بود.
وی ضمن ضمن تشکر از تمامی نهادها و سازمان ها و ادارات و نیروهای انتظامی و پلیس راه که همیشه در برگزاری هر چه بهتر این برنامه های ورزشی کنارمان هستند ادامه داد ؛ از تمامی همشهریان عزیز و مردم بزرگوار شهرستان شیراز دعوت به حضور می نماییم.
لازم به ذکر است جوایز ارزنده ای از قبیل ۵۰ دستگاه دوچرخه و جوایز ورزشی دیگر به قید قرعه و شرط حضور تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد.
فضلی در پایان اشاره کرد این برنامه ورزشی بصورت مستقیم از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
همچنان با شعار ورزش؛ نشاط و همدلی که شعار هیات ورزشهای همگانی شهرستان شیراز است در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

وی ابراز تشکر و محبت خود و مجموعه ورزش شیراز را تقدیم رسانه ها و خبرگزاری ها کردند و اشاره کردند؛ رسانه نقش اساسی اطلاع رسانی در جامعه را بعهده دارد و جا دارد از آنها تقدیر و تشکر نماییم.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :