پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رییس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شیراز گفت : پیاده روی خانوادگی شهر صدرا روز جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ؛ معاونت منابع انسانی استانداری؛ فرمانداری شیراز؛ رییس شرکت عمران صدرا؛ شهردار صدرا و دیگر مسولین و مردم فهیم صدرا و شیراز برگزار شد.

به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، دکتر بهتاش فضلی  در حاشیه این برنامه ورزشی افزود : خبر شهادت سردار سلیمانی اسطوره شجاعت و سردار دلها همه مردم کشور بخصوص مردم استان فارس و شهرستان شیراز را به غم و ماتم بزرگی فرو برد.
فضلی ادامه داد ؛ ضمن تسلیت به رهبر انقلاب و همه هموطنان عزیزمان از طرف ورزشکاران و مربیان و مسولین هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستان این فاجعه بزرگ را محکوم می نماییم.

دکتر فضلی تصریح کرد ؛ر برنامه های مفرح و شادی را برای این همایش بزرگ ورزشی در نظر داشتیم که به حرمت خون پاک شهید سردار سلیمانی و این ضایعه بزرگ لغو گردید و تنها به صحبت های مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان فارس جناب کامیاب و دکتر قاسم پور معاونت محترم استاندار و ریاست شرکت عمران صدرا بسنده شد و کمیته های مختلف ورزشی حرکات نمایشی را به نمایش گذاشتند.

فضلی افزود : اینجانب از جناب طفیونی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و معاونین ؛ جناب ناظم الشریعه رییس نمایندگی ورزش و جوانان صدرا؛ جناب آورند رییس هیات ورزشهای همگانی صدرا ؛ اعضاء هیات ورزشهای همگانی استان فارس
و همه عزیرانی که در طول یک ماه مدام پیگیر انجام امور مربوطه بودند تشکر خود را اعلام می نمایم.

ضمنا در صورت امکان در اردیبهشت ماه با هماهنگی لازم بدنبال یک برنامه بسیار جذاب و خوب همگانی در شهر صدرا خواهیم بود.
چون هدف ما توسعه ورزشهای همگانی می باشد و سلامتی همشهریان عزیز مورد توجه است از همه مردم خواهانیم ورزش را لازم زندگی شخصی و جمعی بدانند و از امکانات ورزشی عمومی در پارک ها و پیاده رو ها نهایت استفاده را ببرند.
وی در پایان گفت:  از همه عزیرانی که درین همایش برذگ پیاده روی شرکت کردند تشکر و قدردانی می نماییم.
در خاتمه برنامه به قید قرعه نام ۵۰ نفر از شرکت کنندگان جهت تحویل ۵۰ دستگاه دوچرخه اعلام گردید.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :