پورتال تحلیلی خبری صبح خرد (sobhekherad.ir)

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد” از باشت اقشار مختلف مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان باشت در حالی که تصاویری از اسطوره مردانگی وجهادی از بزرگ مردی را داشتند که تمام عمر بابرکت خودرا صرف حراست ودفاع از میهن اسلامی خود کرده بود ، در دست خود داشتند،در غم آسمانی شدن این اسوه شجاعت، غیرت و جوانمردی اشک عزا و ماتم ریختند.ونهایت خشم وانزجار خود را از آمریکای تروریست وجهانخوارو حمایت خود را از ولایت وامامت به رخ جهانیان کشیدند.

گروه های مختلف مردم باشت در حالی که به شدت از این اقدام ترریستی متاثر شده بودند بر ادامه راه این شهید گرانقدر تاکید کردند. 

حجت الاسلام عبودی امام جمعه محترم شهرستان باشت در این مراسم باشکوه ضمن تشکر وقدردانی از مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه شهرستان باشت گفت: برگزاری با شکوه آئین های تشییع حاج قاسم سلیمانی در شهرهای بغداد،نجف،کاظمین، اهواز و مشهد اوج تجلی عشق و ارادت مردم ایران زمین و منطقه به بزرگترین خدمتگذار امنیت کشورمان است.

حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی در ادامه گفت: انسجام مردم کشورمان از احزاب،اقوام گرفته تا گروه های مختلف مردم و مسئولان در واکنش به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نشانگر وحدت مردم در مقوله آسمانی شدن این سردار رشید اسلام است.

امام جمعه باشت افزود: ترامپ تمام قوانین بین‌المللی را در این عمل تروریستی زیرپا گذاشت تا بتواند اسوه تقوا و مقاومت ایران اسلامی را به شهادت برساند.

وی تاکید کردند: انجام این اقدام تروریستی نشانه بارزی از عمق دشمنی و کینه‌توزی آمریکائیان نسبت به ایران اسلامی است.

پورتال تحلیلی خبری صبح خرد (sobhekherad.ir)

خبرنگار وعکاس:آیت اله ظفری

 

 

 

 

 

    

پورتال تحلیلی خبری صبح خرد (sobhekherad.ir)

خبرنگار وعکاس:آیت اله ظفری

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :