پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

فرماندار کهگیلویه در جلسه کارگروه بانوان و خانواده گفت : حادثه تروریستی شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش باعث ایجاد و همدلی در بین ملت ایران شد و این بزرگترین ثنره خون این شهید عزیز است.

به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی رضا اتابک  :  تسلیت و تبریک عرض میکنم  شهادت سردار بزرگ اسلام سردار قاسم سلیمانی را  و معتقدیم داغی بر دل ملت ایران گذاشت که هیچگاه از خاطر و یادمان نمی رود و در واقع شهادت این سردار بزرگ افتخاریبزرگ  برای وی بود که همواره آرزوی ان را داشت.

علی رضا اتابک ادامه داد ؛ فضای همدلی و اتحادی که  در بین ملت ایران  ایجاد شد  ثمره خون این شهید عزیز وسایر شهدای این حادثه تروریستی است که باعث ایجاد همدلی ، اتحاد و یکدلی در پهنه میهن بزرگ ایران است.

رییس شورای اداری افزود ؛ هیچگاه دشمنان نتوانستند  ملت ایران را شکست دهند و ملتی که شهادت را آرزو می داند همواره درخت عزت آن تنومند است وهمه دنیا این را در روزهای اخیر دید.

اتابک تصریح کرد ؛قطعا ایران انتقام این اقدام تروریستی را خواهد گرفت و تروریسم دولتی آمریکا بداند ایران همواره مدافع مظلومین جهان است و این آرمان همیشگی و دایمی ایران  است.

فرماندار کهگیلویه در پایان گفت : هدف نهایی و غایی آمریکا استفاده از منابع نفتی و انرژی کشورهای مسلمان است که لازم است سران کشورهای اسلامی این نکته را به خوبی بدانند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :