پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نتایج اولیه تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس در کهگیلویه وبویر اعلان شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، بالاخره صبح امروز شورای نگهبان اسامی تایید صلاحیت شده در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه،گچساران و بویراحمد را به فرمانداری ها اعلان کرد.

بر پایه این گزارش در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در مجموع ۴۸ نفر برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۸ نفر نامزد انتخاباتی در این حوزه تعداد۱۸ نفر رد صلاحیت ،۱۷ نفر تایید صلاحیت ،۷ نفر عدم احراز و ۶نفر انصراف دادند.

 در این حوزه سید محمد موحد ،عدل هاشمی پور ،فرزاد نجات نیا تایید صلاحیت شدند و علی کامرانی ،رضا دهبانی،نعمت الله صدوقی،مجید باقریان،خیرالله انصاری و نورالله دهناد رد صلاحیت شدند.
اردلان زینل زاده و سیدقدرت حسینی تایید صلاحیت شده اند. همچنین در این مرحله؛ هومان عسگری رد صلاحیت شده است که وی طبق اطلاعیه شورای نگهبان حق اعتراض  دارد.
همچین، نتیجه ای تاکنون مبنی بر تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون بیرون نیامده است. و به زودی تکلیف وی مشخص و از سوی مراجع قانونی اعلام می‌شود.
در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا  رد صلاحیت ۱۱ نفر و ۱۲ نفر تایید صلاحیت و ۳ نفر هم عدم احراز صلاحیت شدند.

گفتنی است  صلاحیت افراد شاخصی همچون آقایان غلام محمد زارعی، نادر منتظریان، مهدی روشنفکر، محمد بهرامی، کیان دهراب پور  از سوی شورای نگهبان تأیید شد.
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :