“پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد”

رد صلاحیت تاجگردون، تیری که به سنگ خورد/ رقیبان تنها دلخوشی خود را از دست دادند

 

پس از چند روزی که فضای سیاسی شهرستان های گچساران و باشت در تب و تاب رد و تایید صلاحیت ها قرار گرفته بود؛ امروز خبری رسمی در تائید صلاحیت دکتر غلامرضا تاجگردون ،رقیب را بیش از پیش مایوس کرد.

رقیبی که تنها دلخوشیش رد صلاحیت دکتر تاجگردون بود تا بتواند بعد از حذف نماینده گچساران و باشت بر کرسی سبز بهارستان تکیه بزند.

ولی با تایید صلاحیت تاجگردون و ناکام ماندن تلاشهای گزارش نویسان و پرونده سازان که نه به واسطه عملکرد نماینده بلکه از روی غرض دست به دامن قلم های دروغین شده بودند تا بتوانند از این طریق پشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را به زمین بزنند، این خیال خام نقش بر آب شد و تیرشان به سنگ خورد.

از طرف دیگر و با روشن شدن حقایق و رو شدن پشت پرده برخی شایعات و جوسازی های رسانه ای و خبرنگار اجاره ای(صفورا(صبا) آذرپیک) نه تنها غلامرضا تاجگردون را نتوانستند زمین گیر کنند، بلکه منجر به آن شد که مردم قدرشناس و آگاه گچساران و باشت همچون گذشته بر “محور توسعه خواهی” و “اعتلای دیارشان” گامی محکم تر” از همیشه، با دکتر غلامرضا تاجگردون بر دارند.

امروز سید قدرت حسینی و یارانش تنها تر از روزهای گذشته و با چهره ای ناآرام، از یک طرف شاهد استقبال گسترده مردم از تاجگردون و از طرف دیگر نظاره گر از دست دادن تنها دلخوشی و امیدشان در ردصلاحیت ایشان بودند.

در انتخابات پیش رو که در آن افراطیون دنبال حذف و رد صلاحیت بودند و میخواستند فضای رقابتی سالم را به “فضای حذف و ردصلاحیت” مبدل کنند نتوانستند بیشتر از دو روز خوشحال و شاد باشند، زیرا هم نظام جمهوری اسلامی و هم مردم قدرشناس این دیار وکیلی را میخواهند که بتواند برای کشور تصمیم بگیرد و حامی محرومان باشد.

آری…
امروز شاهد غالب شدن نگاه خدمت بی منت در افکار عمومی هستم و سونامی حمایت عمومی (ترک و لر ، باوی و بویراحمد ، چپ و راست و …. ) از سردار سازندگی جنوب کشور دکتر حاج غلامرضا تاجگردون،  بانیان نگاه حذفی، شایعه سازی و پرونده سازی ها و خالقان فضای اختناق و تک صدایی در جامعه را برای حداقل چهار سال دیگر از عرصه سیاست و قدرت گچساران و باشت حذف خواهند نمود.

به امید شرکت حداکثری همه اقشار مردم در انتخابات پیش رو (فاضل کامران)

“پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد”

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :