پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی انتصاب حجه السلام والمسلمین سید نصیر حسینی به سمت نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه یاسوج فرماندار کهگیلویه و مدیر آموزش وپرورش دهدشت پیام های تبریکی ارسال کردند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن پیام های تبریک علی رضا اتابک و علی پورک پور بدین شرح است؛

 

بسمه تعالی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج سید نصیر حسینی

نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یاسوج

با سلام و تحیات

 

ضمن سپاس و قدر دانی از زحمات گرانقدر حضرت آیت اله ملک حسینی که دوران مسئولیت خطیر را بعنوان هدایتگری شایسته با منظومه ای ارزشمند از فضائل تواضع،حسن سلوک،مودت مردمی و خدمات صادقانه به نظام جمهوری اسلامی ایران ومردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد به پایان رسانده اند.

 

اینجانب انتصاب شایسته حضرتعالی بعنوان نمایندگی ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد و امامت جمعه شهر یاسوج از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی که بیانگر صلاحیت و شایستگی های برجسته حضرتعالی در عارف و عامل بودن به وظیفه اسلامی ،تعامل نیکو با مردم ،تعهد و خدمتگزاری است ؛صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

 

با آرزوی توفیقات روز افزون ،سربلندی جنابعالی را در راستای منویات مقام معظم رهبری در خدمت به مردم انقلابی استان کهگیلویه و بویر احمد از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

 

علیرضا اتابک

فرماندار شهرستان کهگیلویه

**************************************************************

بسم الله الرحمن الرحیم

 

((الَّذِینَ یقِیمُونَ الصَّلَاةَ وَیؤْتُونَ الزَّکاةَ وَهُم بِالْآخِرَةِ هُمْ یوقِنُونَ (۴) أُوْلَئِک عَلَی هُدًی مِّن رَّبِّهِمْ وَ أُوْلَئِک هُمُ الْمُفْلِحُونَ))

 

((همانها که نماز را بر پا می دارند، زکات را ادا می کنند، و به آخرت یقین دارند.آنها بر طریق هدایت پروردگارشان هستند، و آنهایند رستگاران))

 

………………………..

توفیق خدمت به مردم دیار کهگیلویه و شهر دهدشت با مردمی نجیب و مهربان اتفاق بزرگی است که خداوند این لطف ویژه را شامل حال ما کرده است.

 

در مدت زمانی که حجه السلام والمسلمین سید نصیر حسینی امام جمعه شهر دهدشت بودند همواره دلسوزانه و خالصانه برای حل مشکلات مردم قدم برداشته و خطبه های قوی و پرمغز وی گره گشای خیلی از مشکلات شهر بوده و آموزش وپرورش دهدشت نیز از این خدمات بی بدیل ایشان محروم نبوده است.

 

همکاری و تعامل امام جمعه محترم دهدشت با آموزش و پرورش برای تعالی بخشیدن به اهداف و برنامه های این مجموعه مهم و اثرگذار تربیتی وآموزشی و رشد و تربیت فرزندان شهرستان همواره برقرار بود.

 

یقینا آموزش وپرورش دهدشت قدردان تلاش ها،همراهی ها و دلسوزی های امام جمعه با این مجموعه در همه شرایط است و خاطرات خوب وی برای ما به یادگار می ماند.

 

با توجه به عزیمت حجه السلام والمسلمین حسینی به مرکز استان و پذیرش امامت نماز جمعه شهر یاسوج و انتصاب وی به سمت نمایندگی ولی فقیه با حکم رهبر معظم انقلاب؛ این اتفاق باعث خرسندی و خوشحالی همه ما خواهد بود و یقین داریم در جایگاه جدید نیز همراه آموزش وپرورش و برای نظام تعلیم و تربیت یاوری دلسوز خواهد بود.

 

حضرت آیت الله ملک حسینی همواره به اتحاد مردم ،توسعه استان ،اجرایی عدالت و نگاه یکسان به تمام استان و دوری از حاشیه ها توجه ویژه ای داشت و این نقش مهم در بسیاری موارد کلید حل مشکلات شد ویقینا مردم استان قدردان تلاش های وی خواهند بود ؛ لذا به پاس تمام زحمات و تلاش هایش قدردان و سپاسگزار خواهیم بود.

 

لذا ضمن ارج نهادن به همه تلاش های حجه السلام والمسلمین حسینی در مدت زمانی که در دهدشت حضور داشتند از خداوند منان توفیق روزافزون در جایگاه جدید را برای وی مسئلت میکنم و مسئولیت جدید را به وی تبربک عرض می کنم.

 

علی پورک پور

 

مدیر آموزش وپرورش دهدشت

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :