پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

منابع نزدیک به رضا دهبانی پور و علی کامرانی دو کاندید رد صلاحیت شده حوزه انتخابیه کهگیلویه می گویند به رای شورای نگهبان اعتراض کردند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، با اعلان نظر شورای نگهبان مشخص شد هیچ کاندید اصلاح طلبی در انتخابات کهگیلویه حضور ندارد و رقابت اصلی احتمالا بین عدل هاشمی پور و محمد موحد اصولگرا خواهد بود .

دهبانی پور ساعتی پس از مطلع شدن از رد صلاحیت تلاش خود را برای اعتراض آغاز کرده و بنابر شنیده ها احتمال تایید صلاحیت وی زیاد است هر چند سیاسیون کهگیلویه امیدی به تغغیر نظر رای شورای نگهبان ندارد زیرا چنین حرف ها و شایعات همواره وجود داشت و نهایت اتفاقی که می افتاد منتظر ماندن بودن و نهایت عدم حضور ؛علی کامرانی دیگر چهره اصلاح طلب کهگیلویه بر خلاف متن ابتدایی بیانیه خود که مدعی شده بود اعتراض نمی کند ولی ظاهرا وی نیز به رای شورای نگهبان معترض شده و امیدوار است با رایزنی و جلب نظر اعضای شورای نگهبان به رقابت انتخاباتی برگردد و باز باید گفت سیاسیون کهگیلویه در مورد وی نیز همان نظری را دارند که قبلا در مورد رد صلاحیت منطقیان و لاهوتی و دیگران داشتند یعنی امیدشان اندک است.

به هر حال دهبانی پور در شبکه های اجتماعی از امید گفت و گفت : منتظر خبرهای خوبی باشید و هواداران وی نیز منتظرند و علی کامرانی نیز همین شکل وظاهرا مسعود قبادی فرهنگی اصلاح طلب کهگیلویه تا امروز قصدی برای اعتراض ندارد.

از طرف دیگر برخی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه نیز درصدد بر آمدند فرصت به وجود آمده را غنیمت شمرده و تلاش می کنند دو طیف اصلاح طلب کهگیلویه را به هم نزدیک کنند اتفاقی که با توجه به علاقمندی جوانان ظاهرا دور از دسترس نیست و پیام ها و یادداشت های که از طرف جوانان اصلاح طلب نگاشته می شود حاکی از این است که انگاری اصلاح طلبان قصد دارند برای انتخابات دوم اسفند نظر واحدی داشته باشند.

تا دوم اسفند ۹۸ روزهای زیادی باقی نمانده است و ستاد انتخابات کهگیلویه بزرگ به بهترین و مطلوبت ترین روش ممکن در حال تهیه مقدمات برای برگزاری انتخاباتی سالم  است اما آیا انتخابات کهگیلویه رقابت درون اصولگرایی است یا اصلاح طلبان را در این بازی خواهیم دید !؟

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :