پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد ازباشت دکتر سعید جاودان سیرت گفت: ۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در استان داریم که دو نفر با تلاش کادر درمان بهبود، چهار نفر هم اکنون در این بیمارستان بستری که حال هر چهار نفر مطلوب و رو به بهبود و سه نفر با داشتن علایم بالینی خوب نیاز به بستری نداشته و با مشاوره واحد درمان این بیمارستان و نظارت در خانه قرنطینه شدند.
سرپرست بیمارستان معین کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کرونا ویروس غنی و فقیر، مسئول و غیر مسئول، کوچک و بزرگ همه را تهدید میکند، باید با دوری از استرس و حفظ آرامش با وحدت و همبستگی همه تلاش  و به تذکرات حوزه درمان توجه کنیم و با اقدام و عمل این بیماری را شکست دهیم.

وی بیان داشت: وقت آن است که ما و همه ی آحاد مردم مسئولیت پذیری را به معنای واقعی کلمه درک کنیم و برای سلامتی خود و جامعه تا حد ممکن از خانه بیرون نیاییم تا زنجیره ارتباطی این بیماری قطع شود.

پیام پرسنل بیمارستان شهید جلیل به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد : مردم عزیز ما با کمک شما کرونا را شکست می دهیم ، لطفا برای سلامتی عزیزانتان و اینکه ما به خانه باز گردیم در خانه بمانید.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :