پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

“چالش آموزشی معلم یار توسط بیژن ضامنی آموزگار پایه چهارم شهرستان گچساران”

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،، در پی شیوع ویروس کرونا و ابتلای تعدادی از هموطنان به این بیماری بنا بر اقتضای خانواده ها برای ممانعت از بیرون رفتن دلبندانشان از منازل و اصرار بر تعطیلی مدارس آموزش های مجازی جایگزین آموزش های مدارس شده و روز به روز این آموزش ها رونق گرفته است.

در این بین برخی معلمان زحمتکش نیز با ابتکاراتی قابل توجه سعی در تداوم امر آموزش و برقرای ارتباط هرچه بیشتر مجازی با دانش آموزان دارند که با ارایه تکالیف و رفع اشکالات موجود عرصه تعلیم و تریبت را هرچه بیشتر فعال کرده اند و از طرفی برنامه ریزی و تکاپویی قابل تحسین برای دانش آموزان ترسیم شده است.

در این راستا ضامنی آموزگار ۴ سال سابقه ی گچسارانی که وی نیز نویسنده و مولف کتاب های کمک آموزشی مقطع ابتدایی در سطح استان و کشور نیز می باشد عزم خود را جزم کرده و به هر روشی برای آموزش دانش آموزان خود اقدام می کند .

 در این روش آموزگار ضامنی از کلیه دانش آموزان کلاس خویش درخواست کرده که هر کدام در جایگاه معلم قرار بگیرند و تدریس یک درس از کتاب های درسی را برعهده گیرند و با ضبط فیلم آموزشی علاوه بر ارسال برای همکلاسی ها خود ، در فضای مجازی گچساران انتشار بدهند تا دیگر دانش آموزان استان و شهرستان نیز بهره لازم را ببرند.

/روابط عمومی آموزش وپرورش گچساران

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :