پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان باشت مدیر آموزش وپرورش این شهرستان به مناسبت فرارسیدن سال نو پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به این شرح است.

بسمه تعالی

نوروز فصل رویش و نو شدن است فرصتی است که به خود و عملکردمان بیندیشیم، تجزیه و تحلیل وجدانی و منصفانه داشته باشیم و با این نگاه به اصلاح خود بپردازیم، رذایل و صفات منفی را از خود دور و به فضایل و خصایص مثبت خویش بیفزاییم.
اگر نگاه ما چنین باشد هر روز برای ما نوروز است نوروز امسال برایمان متفاوت تر از سال‌های گذشته است برای من از این جهت که اولین نوروزی است که دیدگانم،چهره ماندگار پدر بزرگوارم را تصویربرداری نمی‌کند وبرای همه‌ی ما از منظر حضور مهمان ناخوانده ویروس کرونا متفاوت تر است.
نوروز معمولاً فصل وصل است و دیدار، اما در این نوروز باستانی باید دوری و دوستی را تجربه کنیم.
کرونا آثار منفی بسیاری دارد و از دست دادن عزیزان و… اما با نگاه منطقی چهره انسان های فداکار وایثارگر وچهره انسان های پلید و بدسرشت و فرصت‌طلب را هویدا کرد. به هر حال سال۹۸ با همه پستی و بلندی‌ها و کم و کاستی ها در حال گذر است در آستانه تحویل سال نو و بهار ۱۳۹۹ طلب آمرزش می کنم برای درگذشتگان و تبریک عرض می نمایم خدمت جامعه بزرگ فرهنگیان استان و شهرستان باشت درراس مدیر کل محترم، معاونین، روسای ادارات ،همشهریان عزیز و ارجمند و ملت بزرگ ایران.
انشالله با توکل برخداوند قادر متعال، با اتحاد و همدلی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی به زودی شاهد برچیده شدن بساط ویروس کرونا بر گیتی باشیم.
جا دارد از زحمات تک تک همکارانم که در شرایط جدید یاریگر فرزندان این مرز و بوم بودند تقدیر و تشکر نمایم سلامتی و سعادت همگان را از خداوند سبحان خواستارم.

                                                                     محمود نظری
                                                        مدیر آموزش و پرورش شهرستان باشت

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :