پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به راستی حق با کدام است  چه کسی درست می گوید!؟ اسناد تیم رسانه ای عدل هاشمی پور یا استناد به صحبت های محمد موحد !؟ پروژه های مورد دعوی رسانه ای که فعلا در حد حرف هستند با تلاش و رایزنی چه کس یا  کسانی به مرحله تصویب و اختصاص بودجه رسیدند!؟

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، اگر در چند روز اخیر و در لابه لای اخبار کرونایی در کهگیلویه و استان حتما به خبری با عنوان “با پیگیری نماینده منتخب؛ جذب اعتبار برای ۴ پروژه بزرگ کهگیلویه” وبه اشکال گوناگون در برخی رسانه ها برخورد کردید که خبری بود که از یک طرف باعث خوشحالی و خرسندی برخی از مردم شد و از طرف دیگر باعث ایجاد سوالی در ذهن برخی دیگر از مردم شد که نماینده منتخب فعلا با چه ابزاری این کار بزرگ انجام داد.

هر چند این خبر ابتدا  در خروجی رسانه های نزدیک به نماینده منتخب قرار داشت انتظار پاسخ از طرف رسانه های نزدیک به نماینده فعلی قابل پیش بینی بود که ابتدا با انتشار یک یادداشت و سپس انتشار خبر تلاش های نماینده فعلی با درج اسناد رایزنی و در نهایت ارسال نامه ای از طرف یکی از نزدیکان هاشمی پور این اتفاق به وقوع پیوست.

تا اینجای کار یک جدال رسانه ای را شاهد بودیم که رسانه های نزدیک به محمد موحد شروع و رسانه های نزدیک به هاشمی پور پاسخ دادند و نکته جالب تر منبع خبری  هر دو جریان رسانه ای  بود جایی که استناد رسانه های نماینده منتخب به مصاحبه اختصاصی سید محمد موحد با یکی از رسانه ها و استناد جریان رقیب به نامه نگاری های عدل هاشمی پور بود.

حالا مردم در حالت عجیب و پر تردیدی قرار گرفتند هر حالتی باشد همکاری و رایزنی مشترک هر دو نفر (هاشمی و موحد) برای اختصاص بودجه برای  این پروژه ها غیر ممکن است چرا که هنوز آتش مبارزه این دو چهره اصولگرا در انتخابات خاموش نشده و طبیعتا نمی تواند احتمال درستی باشد.احتمال دوم رایزنی محمد موحد با مجلس فعلی و کمیسیون برنامه و احیانا اعضای شورای نگهبان است و احتمالا سوم تلاش ها و رایزنی عدل هاشمی پور در مجلس دهم است.

تیم های رسانه ای و مشاوره ای محمد موحد و عدل هاشمی پور در عصری که به نام عصر فرا ارتباطات نام دارد به مردم توضیح دهند کار کدام و چه شکلی بود! هر چند این پروژه ها عموما در حد همین رسانه هاست و هنوز خبری از کلنگ زنی احتمالی آنها نیست.

در روزهای آینده با هر دو نماینده هم فعلی و هم منتخب جهت شفاف سازی و آگاه سازی اذهان در صورت پاسخگویی مصاحبه خواهیم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :