پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران  در خصوص  نشر مطالبی در فضای مجازی مبنی بر اینکه تعدادی از کارگران  کشتارگاه مرغ گچساران به کرونا ویروس مبتلا شده‌اند و این موضوع باعث تعطیلی و پلمپ این واحد شده است؟ اظهار کرد: ابتداء با بگویم سلامتی شهروندان برای ما از همه چیز مهمتر است.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،دکتر سهراب صیدی افزود : یکی از کارگران کشتارگاه گچساران مشکوک به کرونا بود که ما بلافاصله وارد عمل شده و فعالیت کشتارگاه را متوقف و تمامی کارگران را قرنطینه  و مورد آزمایش و تست کرونا قرار دادیم.
صیدی تصریح کرد : بلافاصله محوطه کشتارگاه گندزدایی، ضد عفونی و تمامی طیور کشتار شده را به سردخانه منتقل و پلمپ کردیم.
وی عنوان کرد : البته علائم بالینی هیچ کدام از کارگران نشان از بیماری کرونا ویروس ندارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران تاکید کرد : همشهریان مطمئن باشند که هیچ مرغ آلوده‌ای در سطح شهر توزیع نشده است و کاملاً بهداشتی می‌باشد.
صیدی عنوان کرد : کشتارگاه مرغ گچساران تا زمانی که وضعیت جسمانی کارگران (جواب آزمایش کرونا) آنان مشخص نشود تعطیل می‌باشد و همچنین در صورت مثبت بودن تست کرونا کارگران، تمامی مرغ‌های کشتار شده (موجود در سردخانه) منهدم خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران به شهروندان توصیه کرد : بهترین راه برای مقابله با این بیماری کشنده فقط، فقط در خانه ماندن می‌باشد.
صیدی تاکید کرد: هر وقت دستکش، ماسک و دیگر اقلام بهداشتی در شهر پیدا نمی‌شود یا اینکه بامشقت و زحمت فراوان آنهم با چندین برابر قیمت یافت می‌شود، پس همشهریان در خانه‌هایشان بمانند، تا که نیازی به ماسک، دستکش، ژل، الکل نداشته باشند و از گزند این بیماری کشنده در امان باشند و به سلامتی از این بحران سخت عبور کنند./کبنا

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :