پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

در شرایطی که در آمار های روزانه وزارت بهداشت روند ابتلا به کرونا سیر نزولی دارد اما در کهگیلویه انگاری این قضیه برعکس شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،شرایط کهگیلویه شرایط اصلا خوبی نیست و بر اساس اطلاع از برخی منابع آگاه از دیروز تا امروز مبتلایان به کرونا  افزایش زیادی داشتند به نحوی که گفته می شود فقط دیروز بیش از ده جواب مثبت در کهگیلویه وجود داشت که اگر صحت داشته باشد که احتمال آن زیاد است  این روند در طی امروز و روزهای آینده افزایش بیشتری خواهد داشت  که اصلا خوشایند نیست.

مردم کهگیلویه مراقب باشند و گول برخی آمارها را نخورند ،همچنان مراقب باشند که کرونا به این راحتی قصد ترک اینجا را ندارد ؛مراقب باشید که شرایط در شهرستان کهگیلویه اصلا مناسب نیست و تلاش کنید همچنان در خانه خود بمانید.

روند زندگی در شهر دهدشت و کهگیلویه به قبل از کرونا برگشته و امروز غیر از بازار روز و برخی صنوف شهر به حالت فعالت عادی برگشته و این خطر بزرگی است که در کمین کهگیلویه ای ها نشسته و افزایش آمار کرونا خود موید این مطلب است.

نکته ای که خیلی جالب و تحیر آور است برگزاری جشن های عروسی در دل طبیعت و با جمعیت زیاد یا برگزاری مراسم تدفین و تشییع به سیاق قبل است که این خود یکی از بزرگترین عوامل افزایش تعداد مبتلایان به کرونا است.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :