پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

درآستانه ماه مبارک رمضان: دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با خانواده هایی که نیاز به حمایت دارند.
 
به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،حسین کلانتری استاندار ظهر امروز و در آستانه ماه مبارک رمضان به همراه سردار انصاری فرمانده انتظامی استان، جمیاری مدیرکل زندان ها واقدامات تامینی و تربیتی استان و جمعی از مدیران کل با تعدادی از خانواده هایی که درمعرض آسیبهای اجتماعی قرار گرفته اند دیدار کردند.
نماینده عالی دولت در استان در این دیدار با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در این ماه درهای رحمت و مغفرت بر روی همگان باز است و باید تلاش کنیم بالاترین بهره را از بهترین ماه خدا ببریم.
وی توجه به طبقات اجتماعی و اقتصادی که نیازمند به حمایت و توجه بیشتری دارند را از بهترین اعمال در این ماه برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم سفره ای در این ماه خالی نباشد و در حد وسع و توان کمک های مومنانه و خیرخواهانه به دست نیازمندان برسد.
کلانتری به سخنان و رهنمودهای بسیار ارزشمند و راهگشای رهبر فرزانه انقلاب در خصوص کمک های مومنانه اشاره کرد و گفت: این پویش و حرکت عظیم دینی و اسلامی در دنیا بی نظیر است و باید از همه ظرفیت ها و توان استان برای کمک به محرومین در همه مناطق شهری و روستایی استفاده شود.
وی از تلاشهای نماینده محترم ولی فقیه در استان برادران سپاه و بسیج ،خیرین استان و نهادهای حمایتی همانند کمیته امداد،بهزیستی و هلال احمر در انجام عمل مومنانه کمک‌رسانی به خانواده‌هایی که نیازمند حمایت بیشتری هستند قدرداتی نمود.
کلانتری رسیدگی و یاری رساندن به خانواده‌های که به حمایت بیشتری احتیاج دارند را یکی از پیام های مهم ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
در این دیدار استاندار دستور ساخت و تهیه یک باب مسکن برای خانواده نیازمندی که به همراه مادر و دو فرزند دخترش  زندگی می کند را صادر و تاکید کرد: تلاش می کنیم این منزل تا پایان سال به این خانواده تحویل داده شود.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :