پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به نظر میرسد محمد باقر قالیباف نفر اول لیست تهران رئیس مجلس یازدهم است.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، شنیده‌ها حاکی از آن است که ؛ تلاش ها و لابی های گسترده ای برای اینکه محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شود در حال انجام است و احتمالا شهردار اسبق تهران رئیس مجلس یازدهم است.

بر اساس اخبار رسیده از درون جلسات مهم اصولگرایان به نظر می رسد که ؛  امیر حسین قاضی زاده هاشمی و حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان نواب رئیس ، شمس الدین حسینی به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی،  سید محمود نبویان به عنوان رئیس کمیسیون امنیت ملی ، عبدالرضا مصری به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی، مجتبی ذوالنور به عنوان، رئیس کمیسیون اصل ۹۰،  علی نیکزاد به عنوان رئیس کمیسیون عمران ، علیرضا زاکانی به عنوان رئیس مرکز پژوهشهای مجلس،  محمدمهدی زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش  و حسینعلی شهریاری به عنوان رئیس کمیسیون بهداشت انتخاب شوند، صورت گرفته است!

آنطور که سخنگوی ستاد انتخابات در پایان کار شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفته، هشتم خرداد سال ۹۹ روزی است که مجلس جدید آغاز به کار خواهد کرد و پایان پرونده انتخابات خواهد بود.

فصل دهم قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی تمهید مقدمات، تشکیل و افتتاح مجلس شورای اسلامی را تعیین کرده و مشخص می‌کند که پس از این سیر قانونی تشکیل مجلس جدید به چه شکل خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :