پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیر کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز روابط عمونی پیام تبریکی ارسال کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن پیام هادی زارع پور  بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی بدین شرح است؛

دنیای امروز عصر ارتباطات_اطلاعات و رسانه است و پیشرفتهای چشمگیر در این بستر باعث شده آن را عنصر انفجار اطلاعات بنامند.

بی شک در این مسیر ابزارهای ارتباطی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی انسانها هستند وعنصر ارتباطات و روابط عمومی نقش اساسی در شکل گیری مسیر زندگی انسانها ایفا می کند.

روابط عمومی بعنوان هنر هشتم با نقش اثرگذار خود جایگاهی ویژه در ارتقاء سازمانها در دهکده جهانی دارد.

۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی نقطه عطف اهمیت و ضرورت این آئینه تمام نما در دستگاههای اجرایی است و سرفصلی ارزشمند برای توجه بر ضرورت وجودی عنصر روابط عمومی برای همه لحظه ها ست.

در آموزش و پرورش بعلت گستردگی مخاطبان نقش روابط عمومی بسیار اثرگذار و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تعامل وارتباط دو سویه وایفای نقش بیانگری عملکرد عرصه تعلیم وتربیت و نماینده مردم برای اعلام بازخوردها از وظایف سنگین و پرواضح روابط عمومی است که در آموزش و پرورش از حجم بالایی برخوردار است.

رویکرد نوین در سند تحول بنیادین و تهدیدهای مانند شیوع کرونا،استفاده از فضای مجازی که در حیطه رسانه و روابط عمومی است،ضرورت و اهمیت روابط عمومی را تبیین کرده است. استفاده از فضای مجازی و راه اندازی برنامه شاد وظیفه تلاشگران عرصه روابط عمومی را سنگین تر کرده است.

وظیفه ای که به همت مسئولان _مدیران ومدیران والبته ایجاد فضای امن ارتباطی معلم و دانش آموز مطلوب سپری می شود.

با گرامیداشت ۲۷اردیبهشت و تبریک به همه تلاشگران عرصه روابط عمومی در دستگاههای اجرایی و نهادها، خدمات ارزشمند مجموعه همکارانم در روابط عمومی های آموزش و پرورش ارج گذاشته و امید دارم با ایفای نقش پل ارتباطی_همت_ابتکار_خلاقیت و به روز کردن اطلاعات در ادامه خدمت در عرصه مقدس تعلیم و تربیت موفق و سربلند باشید.

هادی زارع پور 

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :