پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس شورای شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه از موافقت اعضاء شورای شهر با استعفاء شهردار و انتخاب سرپرست شهرداری خبر داد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، زین العابدین بالوایه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: برخه شهردار دهدشت قبلا استعفا داده بود که در جلسه امروز شورای اسلامی بررسی شد و مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.

وی گفت : پس از این به اتفاق آرا محمد بهزادیان که هم اکنون معاون فنی و شهرسازی شهرداری است تا انتخاب شهردار جدید بعنوان سرپرست شهرداری دهدشت انتخاب شد.

رئیس شورای شهر دهدشت بیان کرد: گزینه هایی برای شهردار جدید مطرح است که پس از جمع بندی شهردار جدید دهدشت انتخاب خواهد شد.

اسفندیار برخه پس از آنکه با تلاش و رایزنی جریان سیاسی اصلاح طلب شهرستان با اعضای شورای شهر بر کرسی شهرداری نشست هیبچگاه نتوانست در قامت یک شهردار موفق برآمده از جریان سیاسی خود عمل کند و امروز که ساختمان شهرداری را ترک می کند نه تجربه موفقی در مدیریت شهری داشت و نه توانست حمایت جریانات سیاسی که حامی خود بودند را پاس بدارد.

البته قرار بود با حمایت نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی برخه ریاست اداره آبفای شهرستان را بر عهده بگیرد که دقیقا یک روز پس از انتصاب جفتا در سمتی که برخه دوست داشت و برای آن فراوان کوشید از ساختمان شهرداری رفت تا شاید بداند و متوجه شود دنیای سیاست بازیگر سیاسی می خواهد و مدیریت نیز ابزار و لوازمی دارد که وی هیچگاه نشان نداد شمه ای از آن را داشته باشد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :