پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در آئینی با حضور فرماندار و جمعی از اعضای شورای اداری نخستین بار در کهگیلویه بزرگ دفتر نمایندگی کارگزاری بورس در دهدشت افتتاح شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،نمایندگی دفتر کارگزاری “مشاوران سهام” رسما و برای نخستین بار در کهگیلویه افتتاح و شهروندان می توانند با مراجعه به این دفتر در کوتاه ترین زمان ممکن کد بورسی دریافت کرده و از خدمات مشاوره ای کارشناسان استفاده کنند.

فرماندار کهگیلویه این اتفقا را مهم دانست و گفت : افتتاح این دفتر که استعلامات آن انجام گرفته می تواند به آگاهی بخشی و آشنایی مردم با بورس و قواعد آن کمک کند.

علی رضا اتابک ضمن تقدیر از مدیر و موسس این دفتر گفت : همه ما باید به مدیر این دفتر کمک کنیم تا به اهداف مد نظر خود برسد و تلاش کنیم حضور مردم در بازار سرمایه هدفمند و همراه باتدبیر باشد.

یاسر موسوی‌نژاد در حاشیه افتتاح این مرکز اظهار داشت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در شهرستان و اشاعه فرهنگ سهامداری و ترغیب مردم برای ورود به بازار سرمایه نسبت به راه‌اندازی نمایندگی کارگزاری مشاوران سهام اقدام شد.

مسؤول نمایندگی کارگزاری مشاوران سهام با بیان اینکه نخستین شعبه این کارگزاری در سطح استان است،هدف از راه‌اندازی این کارگزاری را تسریع در ارائه خدمات بورسی به همشهریان دانست.

وی افزود: ارائه کد بورسی در این مرکز به صورت رایگان انجام می‌شود.

موسوی‌نژاد با اشاره به دیگر خدمات کارگزاری مشاوران سهام تصریح کرد: کارشناسان بورس پاسخگوی سؤولات در زمینه بازار سرمایه خواهند بود.

 نمایندگی کارگزاری مشاوران سهام در خیابان شهید نورالدینی دهدشت راه‌اندازی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :