تاریخ انتشار : جمعه 4 اسفند 1402 - 22:07

"محمد سروش نیا"؛

کار برای موحد تمام شده است!/ ورق انتخابات کهگیلویه به سود چه کسی برگشت؟

کار برای موحد تمام شده است!/  ورق انتخابات کهگیلویه به سود چه کسی برگشت؟
تیم تکراری موحد، افرادی که زمانی زیر سایه او در حرکت بودند، اکنون دیوار خود را بلندتر از او می‌بینند و موحد را ریشه ناکارآمدی مسائل پیش آمده می‌نامند. مشاهدات عینی و شناخت از اردوگاه سه چهره سیاسی سرشناس، نشان می‌دهد قدمی از صحنه انتخابات عقب نشینی نکرده و حتی آرای یکی از این سه چهره تاکنون از سبد حامیان سیدمحمد موحد نیز بالاتر است!

“صبح خرد”؛  شاید تا یک سال پیش از امروزِ انتخابات، دو چهره سرشناس یعنی سردار عدل هاشمی‌پور به همراه سیدمحمد موحد از بخت‌های پیروزی انتخابات مجلس‌شورای‌اسلامی به شمار می‌رفتند و تمام کری‌خوانی و فعالیت‌ها، از میدان گرفته تا رسانه؛ به کلیدواژه‌های خروجی این دو تیم ختم می‌شد.

اما بر خلاف آن‌چه پنداشته شد اتفاق افتاد! حذف هاشمی‌پور از سوی شورای نگهبان، اولین شوک را بر خیمه محمد موحد وارد کرد. بازگشتِ اقبال و ورق نه به سود سیدمحمد موحد، بلکه خواسته حامیان سردار هاشمی‌پور یعنی؛ حذف دائمِ سید محمد موحد از سپهر سیاسی کهگیلویه‌بزرگ با موج حمایت‌ از سید علی محمد بزرگواری مصادف شد. فردی که پیش از انتخابات مختار کهگیلویه خوانده می‌شد و این‌بار با آمدنش می‌تواند مثل قبل، خادمی صادق برای مردم‌اش باشد.

تیم تکراری موحد، افرادی که زمانی زیر سایه او در حرکت بودند، اکنون دیوار خود را بلندتر از او می‌بینند و موحد را ریشه ناکارآمدی مسائل پیش آمده می‌نامند. مشاهدات عینی و شناخت از اردوگاه سه چهره سیاسی سرشناس، نشان می‌دهد قدمی از صحنه انتخابات عقب نشینی نکرده و حتی آرای یکی از این سه چهره تاکنون از سبد حامیان سیدمحمد موحد نیز بالاتر است!

تلاش‌های جریان سیدمحمد موحد با راه اندازی شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت سردار هاشمی‌پور توسط سید علی‌محمد بزرگواری آخرین تلاش‌هایی بود که این خیمه نشست کرده به دنبالش بودند.

تحلیل‌ها نشان می‌دهد، انتخابات جاری سیدعلی محمد بزرگواری با تفاوت آرای بسیاری پیش قراول انتخابات و پیروز میدان خواهد بود. از سوی دیگر؛ آنچه می‌تواند حائز اهمیت باشد نفر دوم یعنی دکتر علی مژدهی و آینده سیاسی او در ادوار بعد انتخابات خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 4
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

bnbaba1396@gmail.com جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۳

ههههه‍هه به همین خیال باش موحد با کسب ۷۲هزار رای از هم اکنون نماینده مجدد حوزه انتخابیه است

علی ضامن اران شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲:۰۶

چون سن شما کفایت این تحلیل را ندارد بروید از بزرگان بپرس‌ این سیاه لشکر ها معادلت انتخابات را صابت نمی کند چند روز ماند از انتخابات در کهگلویه همه این تحلیل های غلت شما رامعالات را به هم می زند شاید به شود اعتماد از غریبه‌ای داشت ولی از طایفه بزرگواری نه باید داشت چون فریب کارند وبه خواست خدا برند قطعه این انتخابات سید محمد موحد هست چون مردم به افراط گرایی حزبیها واقفن وامی‌دارند که مردم کسی را می‌خواهند که یک تریبون گیرش تو مجلس اومد هر حرف نسنجیده بزند یک روز با چماق لری ویک روز با مشتهای گره کرد انقلابیون گذشته را که همان اصلاح طلبان بودن یا خاتمی ویامیرحسین موسوی ویا بچه‌ایهای ایت الله رفسنجانی را دله دزد خطاب قرار بد اگر بینش وتحلیل اینه برو باتاکید همان بزگواری واژه‌ای را جابجا کن ‌

زیبا دوشنبه , ۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶

فریب رسانه ای…فایده نداره
بدست و پا افتادین

ناشناس پنجشنبه , ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۶

بنده باچشم خوددیدام که برای … درجلو مسجد صاحب الزمان رای برای….. خریداری می کردند ودرتمام صندوق هاتمام طرفدار…بودند