تاریخ انتشار : شنبه 2 تیر 1403 - 17:36

رئیس ستادائتلاف بزرگ حامیان دکترپزشکیان در کشور

حجت الاسلام میرسالاری:چرا به پزشکیان رأی بدهیم؟/تبعات رأی ندادن برای توسعه کشور

حجت الاسلام میرسالاری:چرا به پزشکیان رأی بدهیم؟/تبعات رأی ندادن برای توسعه کشور
مردم اگر مشارکت کنند با سلاح رأی دادن می توانند با انتخاب دکتر پزشکیان تحول ایجاد کنند چون ما هیچ راهی به جز رای دادن نداریم برای تحول و توسعه ماندگار در کشور که امیدواریم همه مردم و نخبگان و دانشجویان و رای اولی ها و رای خاموشی‌ها در انتخابات شرکت کنند

حجت الاسلام میرسالاری:پزشکیان انسان شایسته ای است که به جهت اشراف به مسائل مهم جامعه هم تجربه وزارتی و مجلس شورای اسلامی و نائب رئیسی مجلس را در کارنامه روشن خود دارد که می تواند در برنامه ریزی و توسعه کشور نقش مهمی داشته باشد.

حجت الاسلام میرسالاری رئیس ستاد ائتلاف چهاردهم حامیان دکتر پزشکیان در کشور در گفت و گو با صبح خرد در خصوص انتخابات گفت :مهم ترین رکن تصمیم ساز هر کشوری انتخابات است و انتخابات در سرنوشت آینده هرکشور بخصوص در توسعه و برنامه ریزی نقش مهمی دارد.

رئیس ستاد ائتلاف حامیان دکترپزشکیان بیان کرد:کشور ما به علت کثرت گروه های سیاسی مرجع وشاخص و در راستای توازن قوا این موضوع با یک رویکرد جدید و با هدف هم افزایی در کشور شروع شده است.

وی افزود:متاسفانه در مقاطی کشور دچار چالش هایی می شود که تنگ نظری ها و جریان های تمامیت خواه با گسست های اجتماعی تا حدودی خود را دچار یک خودباوری سیاسی شده اند و مردم را مورد توجه قرار نمی دهند لذا این امر در با منافع ملی سازگار نیست و این رویکرد غیرقابل قبول است.

چهره سیاسی اصلاح طلب گفت:آنچه که در بخش های مهم حکمرانی به این موضوع توجه شده است باید به قواعد مشارکت و حضور مردم توجه کنیم گرچه در یکی دو دهه اخیر این چالش ها و نگاه های سخت گیرانه که در بخش های مختلف علیه گروه های دیگر شکل گرفته وباعث انزوای گروه های سیاسی شده است که این امر باعث ناامیدی و یأس در بخش های از جامعه شده است و این ناشی از رفتارهای نابخردانه بعضی گروه های سیاسی تمامیت است.

حجت الاسلام میرسالاری در پاسخ به اینکه چرا به پزشکیان رای بدهیم بیان کرد:آقای دکتر مسعودپزشکیان از زمره پیش کسوتان دفاع مقدس فردی واقع بین و عملگرا و عدالت محور است.

وی افزود:پزشکیان انسان شایسته ای است که به جهت اشراف به مسائل مهم جامعه هم تجربه وزارتی و مجلس شورای اسلامی و نائب رئیسی مجلس را در کارنامه روشن خود دارد که می تواند در برنامه ریزی و توسعه کشور نقش مهمی داشته باشد.

آقای دکترپزشکیان فردی بسیار مفید و موثری است که می تواند با استفاده از نیروهای متخصص و توانمند ملی درشرایط نابسامانی که در حوزه های اجتماعی و اقتصادی در کشور رخ داده و کشور دچار یک ایستایی و مشکلاتی شده در چهار پنج سال اخیر و شرایطی که بر جامعه حاکم است می تواند برای پاسداری و مشارکت و‌خیزش گروه های سیاسی عمل کند ضمن اینکه از چهره‌های ملی و از اقوام آذری و کرد می باشد که وی می تواند نقش بسزایی در معادلات و توسعه کشور در بخش های مختلف از جمله روابط بین المللی اعمال کند.

رئیس ائتلاف بزرگ حامیان دکترمسعود پزشکیان با اشاره به تیم قوی در حوزه سیاسی ومتخصص از جمله دکتر ظریف و همکاران که در کنار دکتر پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وجود دارد . می تواند با گفتمان سیاسی و گفت وگو با رعایت قواعد و حقوق بین الملل محدودیت های اعمال شده را با زبان گفت و گو حل کنند و مشکلات داخلی مردم کمتر شود.

وی در پایان تاکید کرد:مردم اگر مشارکت کنند با سلاح رأی دادن می توانند با انتخاب دکتر پزشکیان تحول ایجاد کنند چون ما هیچ راهی به جز رای دادن نداریم برای تحول و توسعه ماندگار در کشور که امیدواریم همه مردم و نخبگان و دانشجویان و رای اولی ها و رای خاموشی‌ها در انتخابات شرکت کنند. و دلیل واضح آن عدم مشارکت مردم عزیز بالغ بر ۲۰ میلیون در سال ۱۴۰۰ ناظر به تورم سنگین و ایجاد فاصله‌های طبقاتی بود. که در دولت سیزدهم شکل گرفت. لذا ضرورت توجه به امنیت اجتماعی و اشتغال و کار و مسکن و سایر امور و جلوگیری از تورم افسار گسیخته. مشارکت و دعوت از شایستگان و افرادی که اهلیت داشته و دارند جهت توسعه رونق برنامه‌ریزی پایدار با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب شخصیت اصلح میدان جناب آقای دکتر پزشکیان کشور را به ریل اصلی خود برگردانیم.

انشاالله

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.