پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

صبح خرد:استاندارکهگیلویه وبویراحمد به همراه جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی از طرح های عمرانی در حال اجرای شهر یاسوج بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد، استاندار در بازدید از طرح مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی میدان هفت تیر یاسوج که شامل سه طبقه پارکینگ با ظرفیت پارک ۳۲۰ خودرو است گفت: روند اجرای این طرح هم اکنون مطلوب است و دستگاههای مرتبط به ویژه دستگاههای خدمات رسان با تعامل و همکاری برای بهره برداری آن همکاری کنند.

حسین کلانتری با اشاره به اینکه بهره‌برداری از این طرح در حل مشکلات ترافیکی و پارک شهر یاسوج نقش موثری ایفا می‌کند افزود: این طرح علاوه بر رفع مشکلاتِ ناشی از نبود پارکینگ در مرکز شهر، موجب زیباتر شدن چهره و سیمای شهر خواهد‌شد.

وی همچنین در حاشیه بازدید از بلوار و خیابان جمهوری با اشاره به ضرورت رفع مشکلات ترافیکی شهر برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و گردشگران ادامه داد: تلاش شود تعریض و اصلاح این خیابان مهم منتهی به آبشار یاسوج هر چه سریعتر انجام شود.

آقای کلانتری گفت: با بهره برداری از این مسیر علاوه بر رفاه حال شهروندان و گردشگران، به روان سازی ترافیک شهریاسوج نیز کمک می شود.

حسین کلانتری همچنین در بازدید ازطرح خیابان ۴۵ متری آیت‌الله ملک حسینی در شهر یاسوج افزود: این طرح در چند سال اخیر و در دولت‌های مختلف در دستور اجرا بوده‌ اما تاکنون به بهره‌برداری نرسیده‌ است.

وی با اشاره به لزوم تسریع در روند تکمیل طرحهای عمرانی تا پایان دولت بیان کرد: مهمترین کار در تکمیلِ این طرح جلب رضایت مالکان است، به نحوی که در انجام این طرح معارضی وجود نداشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدیدها از موزه شهر یاسوج هم گفت: این موزه در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان با ۹۵ درصد پیشرفت کاری در حال ساخت است.

حسین کلانتری با بیان اینکه اجرای این طرح از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است ادامه داد: این طرح فرصتی برای حفظ، معرفی فرهنگ، تاریخ استان و توسعه گردشگری خواهد بود

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :