تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1403 - 11:19

دیدار عیدانه"محمد موحد" با مردم چرام؛

آنچه چرامی ها گفتند و موحد قول داد و پاسخ !

آنچه چرامی ها گفتند و موحد قول داد و پاسخ !
بعد از پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد در انتخابات کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ، باتوجه به تعطیلات عید نوروز، مردم کهگیلویه بزرگ از نقاط مختلف چهار شهرستان با موحد دیدار داشتند.

بعد از پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد در انتخابات کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ، باتوجه به تعطیلات عید نوروز، مردم کهگیلویه بزرگ از نقاط مختلف چهار شهرستان با موحد دیدار داشتند.

به گزارش“صبح خرد”،  دیشب ۱۱فرودین ۱۴۰۳در یک دیدار با حضور پرشور مردم شهرستان چرام؛ تعدادی از آنها به نمایندگی مطالبات مردم را در حضور وی اعلام کردند.

ظریفی بخشدار اسبق چرام در این نشست مطالبات مردم را در حوزه های مختلف از قبیل فسفات ؛بیمارستان چرام؛جاده طسوج و مشکلات توگبری بیان کر

سید علی حسینی دیگر سخنران این جلسه بود که نکاتی در خصوص رعایت اخلاق و توجه به مردم بیان کردند.

دکتر علی بابایی در خصوص جاده حوزه طسوج به بابکان سخنانی گفت.

براساس گزارش منابع آگاه برخی از شرکت کنندگان نسبت به عملکرد فرماندار چرام در حوزه های مختلف و روند کند پروژه های عمرانی نگران بودند و خواستار تغییر و عزل سید عبدالرحمان توفیقیان فرماندار چرام شدند که باید منتظر ماند آیا این تغییر انجام می شود؟

سید محمد موحد بعداز شنیدن سخنان و مطالبات تعدادی از مردم چرام در این نشست عیدانه اظهار داشت: از زمین و زمان و به انواع و اقسام کج روی ها،بداخلاقی ها و تندخویی ها دنبال شکست و حذف نوکر مردم بودند،لیکن؛ همین مردم قاطعانه ایستادند و نگذاشتند و حمایت کردند.

نماینده ادوار و کنونی و آینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در خصوص مطالبه مهم مردم چرام گفت :بیمارستان شهرستان چرام از مهم ترین خواسته های به حق آنها در دو سال اخیر فاز اول آن ۱۰۰ درصد به سرانجام رسید و بزودی روند تکمیل فاز دوم آن بعد از تعطیلات آغاز خواهد شد.

 

حجت الاسلام موحد خاطرنشان کرد : پتروشیمی شهرستان چرام در دیدار اخیر با استاندار به بحث و گفتگو گذاشته شد و این مهم هم بعد از تعطیلات نوروزی به صورت جدی پیگیری و تا به نتیحه رسیدن آن، تمام توان و تلاش را به کار خواهیم گرفت تا جوانان و مردم شهرستان چرام هم از این نعمت و امتیاز بزرگ بهره کافی را ببرند.

سید محمد موحد با اشاره به یک موضوع مطرح شده پیرامون رابط شهرستان ،در جمع مردم چرام متذکر شد : آن چیزی که در طول دوران سیاسی نوکرشان را وادار به ابراز محبت و لطف کرد همین ارتباط همه جانبه و سراسری با اقشار مختلف مردم بود که به راحتی می‌توانستند با خدمتگزار و نوکر خویش ارتباط داشته باشند.

وی ادامه داد: این یک نعمت غیرمنتظره ای است از جانب پروردگار متعال تا در دولت های مختلف مطرح کنند که مردمداری را از موحد یاد بگیرید به همین خاطر بود که یکی از بزرگان دوماه پیش در جلسه ای در تهران بیان داشت: نماد مردمداری یعنی موحد و مظهر مردمداری موحد است و چیزی که یک سفره هست برای موحد و یک افتخار است در دنیا همین ارتباط لایَنقَطِع با مردم هست.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.