تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1403 - 0:03

گزارش صبح خرد؛

انتخابات اتحادیه صنف مشاورین املاک؛خودرو و مصالح ساختمانی کهگیلویه و چرام برگزار شد/مجید براتی نفر اول معرفی شد/رئیس اتاق اصناف کهگیلویه به زودی انتخاب می شود

انتخابات اتحادیه صنف مشاورین املاک؛خودرو و مصالح ساختمانی کهگیلویه و چرام برگزار شد/مجید براتی نفر اول معرفی شد/رئیس اتاق اصناف کهگیلویه به زودی انتخاب می شود
سیدرضا خدیش در خصوص انتخاب رئیس جدید اتاق اصناف کهگیلویه گفت:بعداز مشخص شدن روسای اتحادیه ها مجدد بین آنها یک انتخابات برگزار می شود که نفر اول به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف کهگیلویه به مدت 2سال معرفی می شود.

مجید براتی با رای حداکثری اعضای به عنوان نفر اول اتحادیه مشاورین املاک ؛خودرو و مصالح ساختمانی شهرستان های کهگیلویه و چرام انتخاب شد.

به گزارش“صبح خرد” از دهدشت ؛این روزها انتخابات اتحادیه صنوف مختلف در محل اداره صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه طبق اطلاع رسانی قبلی و با حضور رئیس صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و نماینده فرمانداری برگزار می شود.

امروز انتخابات اتحادیه صنف مشاورین املاک و خودرو و مصالح ساختمانی در محل اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه با نظارت رئیس اداره صنعت و معدن و عوامل اجرایی برگزار گردید.

سید رضا خدیش رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با صبح خرد در خصوص برگزاری انتخابات صنوف کهگیلویه و چرام گفت :پس از اطلاع رسانی و ثبت نام کاندیداها انتخابات ۵اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه؛خبازان؛مشاورین املاک و خودرو مصالح ساختمانی؛آرایشگاه زنانه و مردانه و عکاسی و فیلمبرداری برگزار می شود.

وی افزود : انتخابات اتحادیه خیاطان برگزار شد و امروز هم مشاورین املاک و خودرو و مصالح ساختمانی که به حد نصاب رسید انتخابات برگزار و اعضای هیأت مدیره با رای شرکت کنندگان این صنف انتخاب شدند.

خدیش با اشاره به وفقه چندین ساله در برگزاری انتخابات اتحادیه ها ؛خوشبختانه در این چندین سال با جلسات مکرر نهایتا این انتخابات با استقبال خوب برگزار شد.

وی افزود :برای برگزاری انتخابات هر اتحادیه باید یک سوم اعضا شرکت کنند تا به حد نصاب برسد.

رئیس صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه با اشاره به وظایف اتحادیه هاگفت :هر اتحادیه ۵عضو دارد که نظارت بر صنوف و بررسی پروانه کسب ها و قیمت گذاری و میزان سوددهی را مشخص می کنند همچنین با تشکیل کلاس های آموزشی آنها را با قوانین نظام صنفی آشنا می کنند.

سیدرضا خدیش در خصوص انتخاب رئیس جدید اتاق اصناف کهگیلویه گفت:بعداز مشخص شدن روسای اتحادیه ها مجدد بین آنها یک انتخابات برگزار می شود که نفر اول به عنوان رئیس جدید اتاق اصناف کهگیلویه به مدت ۲سال معرفی می شود.

به گزارش صبح خرد امروز انتخابات اتحادیه صنف مشاورین املاک و خودرو و مصالح ساختمانی در محل اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه با نظارت رئیس اداره صنعت و معدن و عوامل اجرایی برگزار گردید.

در این انتخابات که باحضور حداکثری اعضای اتحادیه برگزار شد، در پایان پس از اخذ و شمارش آرا از مجموع ۱۴ نفر کاندیدا به ترتیب آقایان:۱_ مجید براتی نسب ۱۸۲ رآی

۲_علی شاکری ۱۰۲ رآی

۳اکبر صلاحی ۱۰۱ رآی

۴_ابوذر پریوند ۹۰رآی

۵_مازیار عرفانی ۷۸رای

انتخاب شدند.

مجید براتی نفر اول اتحادیه مشاورین املاک و خودرو و مصالح ساختمانی که با رای حداکثری انتخاب شد  در گفت و گو با صبح خرد ضمن تشکر از مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان و مدیر صمت کهگیلویه و عوامل برگزاری انتخابات اتحادیه ها بیان کرد:این انتخابات بعداز ۸سال با درایت مسئولان و در یک فرایند بسیار خوب برگزار شد که امیدواریم بتوانیم با همکاری سایرعزیزان ضمن ساماندهی صنوف در این بین خدمات بهتری به مردم ارائه شود..

براساس این گزارش بعداز پایان انتخابات سایر اتحادیه و مشخص روسای آنها انتخابات رئیس اتاق اصناف کهگیلویه برگزار می شود که مجید براتی از گزینه های جدی و رأی برای اتاق اصناف کهگیلویه می باشد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.