مدیر آموزش وپرورش شهرستان باشت به مناسبت بزرگداشت روز معلم پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد محمود نظری به مناسبت بزرگداشت مقام معلم پیام تبریکی صادر کرد.

 

متن این پیام بدین شرح است.

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

به نام نامی اولین معلم.
 آن که به ما حیات بخشید، فکرت آموخت ،عشق  و دانایی ارزانی بخشید و در یک کلام خود بزرگترین معلم بود و عشق معلمی را به  طلایه‌داران تعلیم و تربیت، هدیه نمود، از آغاز هستی، بعد از خداوند، پیام آوران صلح و برابری و برادری ،عشق معلمی را سینه به سینه و نسل به نسل به جامعه بزرگ فرهنگیان هدیه  دادند و به ارث گذاشتند.
 خداوند بزرگ  را شاکریم که به عشق معلمی میسوزیم تا بسازیم آینده‌سازان جامعه را ، و افتخار می‌کنیم  که تار و پود  وجودمان از معلمی و قلبمان به عشق معلمی می تپد.
داشتن روحیه ایثار و جهادگری از ویژگی‌های بارز و برجسته معلم است که با لحظه لحظه عمر گرانبهایش ،عجین شده است و تجلی وجود صفات  والای انسانی و عشق معلم  است که در دو ماه اخیر این باغبانان بوستان علم و ادب در شرایط خاص کشور، با وجود همه سختی ها،با تمام وجود و به زیبایی، جلوه های تلاش و  از خودگذشتگی را  به خوبی معنا کرده اند. و حقیقتاً به داشتن چنین همرزمان فرهیخته ای به خود می بالم  
اکنون در آستانه ۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم،فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام، بالاخص معلمان و دانش آموزان شهید و  سه شهید گلگون کفن فرهنگی شهرستان و شهیدان گرانقدر تعلیم و تربیت، شهید رجایی و باهنر و به ویژه معلم و متفکر انقلابی ،شهید آیت الله مرتضی مطهری ،مراتب سپاس خود را تقدیم انسان های بزرگ و والا همتی کنم که کاروان دانش و بشر را به سوی تعالی و سعادت رهنمون می سازند.
این روز سترگ  واین هفته ارزشمند را به تک تک همکاران گرانقدرم تبربک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در کمال سلامتی و سعادت همچنان در این مسیر ارزشمند سازندگی نسل ها ،پیروز ، موفق ، سربلند و تاثیر گذار باشید.

محمود نظری مدیر آموزش و پرورش شهرستان باشت

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :