پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

آئین تجلیل از معلمان نمونه کهگیلویه به شکل مجازی برگزار شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، در همایشی مجازی با حضور فرماندار ،امام جمعه و تعدادی از معلمان نمونه و بازنشستگان آموزش وپرورش دهدشت از مقام معلم و معلمان نمونه دهدشت تجلیل شد.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و شهدای ایران روز و هفته معلم را تبریک گفت و گفت  : فرماندار شهرستان  و امام جمعه به احترام اهالی فرهنگ و معلمان همواره در کنار ما هستند و با حضور خود در این برنامه نشان دادند برای معلمان احترام قائل هستند و از همه کسانی که در برگزاری این آئین مجازی همکاری و تلاش کردند صمیمانه تشکر می کنم.

علی پورک پور همراهی و همگامی مدیر کل و کادر ستادی اداره کل را قابل تقدیر دانسته و افزود : فرایند انتخاب معلم نمونه شهرستان فرایند خاصی بوده که با برگزاری چندین جلسه و جمع آوری مستندات انجام گرفته و نهایتا ۳۲ معلم در مقاطع گوناگون به عنوان معلم نمونه انتخاب و معرفی شدند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت تصریح کرد  : در فضای کرونایی و در زمانی که مدارس تعطیل بودند با تلاش فرهنگیان و کادر ستادی  آموزش در بستر فضای مجازی و نهایتا با استقرار سامانه “شاد”مستمر و فعال بود و الحمدالله هیچگاه آموزش تعطیل نشد که جا دارد از فرهنگیان عزیز شهرستان تشکر کنم.

وی در مورد زمان و شیوه برگزاری امتخانات گفت : امتحانات در شش پایه ابتدایی توصیفی و در متوسطه دوم در  پایه دوازدهم به شکل حصوری برگزار و سایر پایه ها بر اساس پروتکل بهداشتی که  مشخص خواهد شد برگزار می شود.

پورک پور گفت : از همراهی همه فرهنگیان شهرستان تشکر میکنم و امشب از چهار معلم نمونه به نمایندگی از  ۳۲ معلم نمونه و از ۵ نفر از بازنشستگان به نمایندگی از ۱۱۰ بازنشسته آموزش وپرورش تجلیل خواهد شد.

در ادامه این همایش امام جمعه ضمن تبریک هفته معلم گفت : معلمی شعل انبیا است و کار معلمی درس اموزی، اخلاق آموزی ، دین داری ،برادری و انسان سازی است و بخاطر همین ویژگی ها شغل شریف معلمی را شغل انبیا دانستند و معلمان باید افتخار کنند در چنین جایگاهی قرار دارند.

دکتر وحدانی افزود  : از زحمات همه شهرستان در یک سال گذشته تشکر میکنم و کار زیبای فرهنگیان  در شرایط خاص کرونایی  که  همواره در راه ادامه آموزش و استمرار آن کوشا بودند قابل تقدیر است.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری گفت : معلمی راه ظلالت را روشن می کند و خدای رحمان بهترین شغل را درس اموزی دانسته و معلمی شیوه انبیا الهی بوده و از بهترین و گرامی ترین مشاغل است.

فرماندار کهگیلویه گفت : فرهنگیان چراغ راه بشریت هستند و تمام داشته های ما مرهون تلاش معلمان است.
به گزارش”پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی رضا اتابک  با تبریک هفته معلم و گرامی داشت یاد و خاطره شهید مطهری و شهدای فرهنگی  گفت : معلمان چراغ راه بشریت هیتند و هر چه ما داریم از تلاش معلمان است و توسعه کشور مرهون تلاش ها و ایثار معلمان است.

اتابک گفت : از ابتکار و خلاقیت آموزش وپرورش دهدشت برای برگزاری این همایش مجازی  تشکر میکنم و به همه معلمان شهرستان بابت همه تلاش ها خسته نباشید عرض می کنم  و انشالله با تلاش معلمان مشکلات اموزشی و وقفه تحصیلی که به خاطر شرایط کرونایی بوجود آمد  جبران خواهد شد .

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان افزود  : جامعه فرهنگیان کمترین گروه مبتلایان به کرونا هستند که با توجه به جمعیت زیاد فرهنگیان این حکایت از نوع نگاه و دانش بالای فرهنگیان است که در نوع خود قابل تقدیر است.

در ادامه چند نفر از معلمان نمونه و بازنشستگان فرهنگی نقطه نظرات خود را بیان کرده و سپس از ۴ معام نمونه و ۵ فرهنگی بازنشسته به همراه با تجربه ترین و جوان ترین معلم شهرستان تجلیل به عما آمد.

 

                                                          پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :