پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح خردبه نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان باشت،شورای آموزش وپرورش این شهرستان موفق به کسب رتبه دوم استانی شد.

با بررسی شاخص ها و معیارهای مورد نظر اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد،شورای آموزش وپرورش باشت با کسب حداکثر امتیازها موفق شد رتبه دوم استان را کسب کند.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان باشت با اعلان این خبر گفت : همکاری و تعامل اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان و تلاش کادر اداری و همراهی ،مسئولیت پذیری و برنامه ریزی همه واحدها منجر به این اتفاق مهم شد و این افتخار نصیب شهرستان باشت شد.
محمود نظری گفت : این موفقیت حاصل تلاش همکاران خوب و دلسوز ما است و باید از فرماندارمحترم ،امام جمعه،اعضای محترم شورای آموزش وپرورش که همواره در کنار آموزش وپرورش بوده و هستند  تشکر کنم
نظری افزود : مجموعه آموزش وپرورش با حمایت مدیر کل محترم و شورای معاونین با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های خوب شهرستان در مسیر خوبی گام بر میدارد و کسب رتبه دوم استانی نشان این ادعا است‌.
وی ادامه داد ؛ همراهی رسانه های شهرستان دلیلی دیگر بر موفقیت های آموزش وپرورش است چرا که معتقدم رسانه ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه در تمامی ابعاد آن همواره یاریگر ما بودند و صمیمانه از همه انها که با قلم و نگارش خود در کنار ما بودند تشکر می کنم.
ایشان آینده آموزش وپرورش شهرستان را امیدوار کننده دانست و گفت : هیچ افتخاری برای ما بالاتر و مهم تر از موفقیت دانش اموزان نیست چرا که دانش اموزان اینده سازان کشور هستند و خود را موظف می دانیم برای تداوم این موفیقت ها از هیچ کوششی فروگذار نباشیم.

 محمود نظری در پایان ضمن تقدیر ازهمه عزیزان به ویژه مدیر کل آموزش وپرورش گفت : شرایط کرونایی در ایران و به تبع آن شهرستان هیچگاه باعث نشد روند آموزش تعطیل شود و به یاری خدا از روز شنبه هفته اینده بازگشایی مدارس به صورت حل مشکلات آموزشی دانش اموزان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی مورد نظر وزارت بهداشت انجام خواهد گرفت و از تمامی ادارات و نهادهای شهرستان و رسانه برای انجام این کار مدد می طلبیم و انشالله این ایام به خوبی و سلامت به پایان برسد.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد

این خبر را به اشتراک بگذارید :