پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به همت انجمن هنرهای نمایشی استان و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی  کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از هنرمندان از کتاب ” مادرم زری سر زا رفت” به نویسندگی محمود خرم آزادی رونمایی شد.

به گزارش“پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد”، محمدعلی پیرسبزی در این آئین افزود: نشر  و کتابت آثار هنری برای ماندگاری بشتر و بهتر یک ضرورت است و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از حضور فعال هنرمندان در همه عرصه ها خاطرنشان کرد: اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه نشان دادند نسبت به همه رویدادهای اجتماعی در جامعه بی تفاوت نیستند بطوریکه در بحران کرونا با خلق آثار فراوان نقش آفرین بودند.

وی در ادامه  افزود:  هنرمندی موفق است که زمینه ایجاد وفاق و همدلی در جامعه باشد و این نگاه  موفق ترین مؤلفه برای توسعه است.

محمود خرم آزادی نویسنده اثر نیز ضمن تشکر از حاج پیرسبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رضا رفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و هنرمندانی که در این ایین حضور داشتند گفت: هر هنرمندی انتظار دارکه اثر تولیدی اش در معرض عموم قرار گیرد و شاهد بازخورد آن اثر باشد و از هنرمندان استان درخواست کرد که کتابهایش از جمله این اثر را مطالعه کنند و نتیجه ان را انعاس دهند

شایان ذکر است محمود خرم آزادی از سال ۱۳۸۳ وارد عرصه نمایش شد و تا کنون که در عرصه نمایش فعالیت دارد و که علاوه بر اثار متعددی که کارگردانی یا ایفای نقش کرده است، آثار زیادی را به رشته تحریر درآورده و چند کتاب را به چاپ رسانده از جمله
کتاب چای غلیظ
کتاب پلاک طلا
کتاب خواب عقربه ها

مادرم زری سر زا رفت.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :