پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

باشگاه هندبال فرازبام خائیز از اعزام این تیم به سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال کشور خبر داد و گفت : لباس تیم در مرحله اصلاحیه به کل خائیز منقوش شد.

به گزارش“پایگاه تحلیلی خبری صبح خرد”، مجید پارسایی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تسلیت به خاطر فرارسیدن اربعین حسینی اظهار داشت:امسال سومین سالی است که تیم فرازبام خائیز دهدشتدر لیگ برتر هندبال کشور حضور خواهد داشت و با توجه به شرایط حال حاظر این روزها و اقتصاد حاکم، کار بسیار سختی است اما به عشق جوانان و نوجوانان این شهرو امیدی که بین انها به وجود آمده با تمام توان در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.
پارسایی در مورد شرایط تیم گفت : امسال شرایط بسیار حساسی را در پیش رو داریم و ورزش امروزه کار پر ریسکی است و کاری که ما انجام می دیم از بحث علاقه فرا رفته است.
مدیرعامل باشگاه فراز بام خاییز ادامه داد: در جذب بازیکن سعی کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که برای آینده باشگاه مفید باشند و در همین راستا موفق شدیم ۶ تن از بازیکنان تیم ملی جوانان را جذب کنیم و در کنار این جوانان چند بازیکن خوب باتجربه را هم در کنار خود داریم تا تیم به یک توازن برسد.

وی گفت : خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی کادر فنی تیم از آمادگی مطلوبی برخوردار است و انشالله با توجه به تمریناتی که متناسب با شرایط کرونا برای حضور در لیگ برتر انجام داده ایم به دست آوردن سکو دور از انتظار نیست.

پارسایی با توجه به شرایط حساس امسال گفت : مسابقات امسال به صورت متمرکز در چند شهر برگزار خواهد شد و سه هفته اول به میزبانی شهر تهران برگزار خواهد شد که فرازبام خائیز در اولین مسابقه دور اول با کیمیا کاشت کردستان مسابقه دارد.

وی ادامه داد : با توجه به اینکه شرایط هتلینگ و زیرساختی دهدشت اجازه میزبانی به فرازبام نداد، در صدد هستیم یک دور از مسابقات را در مرکز استان میزبان باشیم.

پارسایی در ادامه به بحث پشتوانه سازی در تیم اشاره کرد و گفت : امسال در کنار امتیاز تیم اصلی امتیاز یک تیم لیگ یکی را خریداری کردیم و به اسم فراز بام نوین در مسابقات لیگ یک حضور پیدا خواهد کرد که در این تیم از بازیکنان تیم نوجوانان و جوانان باشگاه استفاده خواهیم کرد تا این بازیکنان خود را به شرایط مسابقه نزدیکتر کنتد تا بتوانیم پشتوانه خوبی برای تیم اصلی داشته باشیم.

وی، تاریخ‌سازی در ورزش کهگیلویه با استفاده از مولفه لباس به عنوان هویت را یادآور شد و گفت : در این زمینه انتظار می‌رفت هنرمندان استان طرح بومی‌سازی ارائه دهند تا اصالت منطقه و پیشینه شهرستان در پیراهن فرزابام طراحی شود اما رسالت جامعه هنری جامه عمل پوشانده نشد.

پارسایی در خصوص ایراد وارده به لباس تیم گفت : نفس کار این بود که با طراحی لباس سفیر حفاظت از محیط زیست و خاییز و سفیر فرهنگ بلادشاپور باشیم.

وی با بیان اینکه هویت دهدشت، سپاهان، ری و طبرستان در طراحی ترسیم شده بود، افزود : طراحی کار بازخورد اطلاعاتی بود که محیط زیست کهگیلویه داد.

پارسایی تصریح کرد : با هماهنگی محیط‌بان کوه خائیز طرح انجام شده اصلاح و لباس تیم هندبال فرازبام به کل کوه خائیز منقوش شد.

وی جامعه رسانه را حامی فرازبام دانست و تصریح کرد: شهرستان پتانسیل پیشرفت دارد برای تحقق آن همدلی و پرهیز از مرزبندی قومی، قبیله‌ای، رفتاری و فرهنگی لازم است.
پارسایی در پایان از رسانه ها خواستار این شد که پیگیر مطالبه گری از مسئولین و در راس ان استاندار برای ورزش قهرمانی و همگانی شدند.

و مطعن باشید اگر این مطالبه گری انجام گیرد کار های خوبی صورت خواد گرفت.

کرم پرما نیز در این نشست با اشاره به اینکه پشتیبانی از هندبال شهرستان در حد حرف و نه مالی بوده است، اظهار داشت : برخی نه تنها حمایت ندارند بلکه در مسیر هندبال سنگ‌اندازی می‌کنند.

مدیر اجرایی هندبال فرازبام خائیز دهدشت گفت : برخی از هیأت‌های ورزشی نسبت به باز بودن سالن باشگاه هندبال معترض بوده و مخالفت‌ دارند این در حالی است که فرازبام تیم لیگ برتری است و برای شرکت در مسابقات نیاز به تمرین داردو البته تمرین‌ها با رعایت پروتکل‌های بهدشاتی و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا است.

پرما اضافه کرد : باشگاه هندبال خائیز در رده‌های سنی خردسال،نونهال و نوجوان قوی است و به مقام آسیاسی می‌اندیشیم.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

/ثارالله آذریتون/

این خبر را به اشتراک بگذارید :