پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

اقدامات متفاوت و خاص “بنیاد الگن” در روستای توریستی الگن در بخش چاروسا شهرستان کهگیلویه همچنان ادامه دارد و می رود با ادامه این روند “الگن” به روستایی کاملا متفاوت تبدیل شود.

در اقدامی ابتکاری و خلاقانه”بنیاد الگن” بزرگترین پرچم روستایی استان کهگیلویه وبویر احمد را در محلی که قرار است به نام “یادمان شهدا” روستا شهیدان درخش ،بویر و انجام ایجاد شود با حضور مردم به اهتزار در آورد.

به گزارش“صبح خرد”، بنیاد الگن مدت هاست کار خود را در حوزهای عمرانی،فرهنگی و محیط زیست در روستا و طبیعت اطراف آن آغاز کرده و تا اینجا اقدامات بسیار جالب و شگرفی رقم زده که در گزارشی مبسوط به آن پرداخته خواهد شد.

اما عصر امروز و در اربعین شهادت جوان برومند روستای الگن شهید مدافع امنیت سرگرد مقداد بویر که در حمله اشرار در منطقه هویزه به شهادت رسید جانمایی “یادمان شهدای روستا مشخص و پرچم ۱۲ متری جمهوری اسلامی با کیفیت بالا با حضور مردم برافراشته شد.

این اقدام زیبا و ماندگار برای اولین بار و بدون هیچ کمک دولتی و تنها به واسطه اقدامات سعید انصاریان جوان خوش ذوق الگنی که محل زندگی خود در تهران را رها کرده و با ایجاد و استقرار بنیاد الگن منشسا خدمات بسیار خوبی بوده به انجام رسید.

تصاویر زیبای حضور مردم و خانواده شهدا و طنین زیبای سرود ملی همزمان با افراشته شدن پرجم در یک عصر پائیزی نمای زیبا ایجاد کرده که چشم هر رهگذری را به خود جلب می کند.

در ادامه گزارش تصویری این حرکت زیبا را ملاحظه می فرمایید.

گزارش و تصاویر : ادریس کشاورز

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :