پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

 به گزارش“صبح خرد”، مجتمع تجاری،خیری تدبیر ماندگار فرهنگیان شهرستان باشت با حضور مدیرکل آموزش وپرورش،معاونت پشتیبانی،فرماندار،اعضای شورای تامین شهرستان باشت افتتاح شد.

محمود نظری مدیر آموزش وپرورش شهرستان باشت گفت همزمان با ۱۳ آبان روز دانش آموز وروز مبارزه با استکبار جهانی مجتمع تجاری خیری تدبیر ماندگار فرهنگیان شهرستان باشت با اعتبار۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به مساحت ۲۸۴ متر مربع افتتاح شد .

محمود نظری گفت منابع تامین این مجتمع مبلغ ۲/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال آن توسط خیر ارزشمند مهندس گوهرگانی تامین ومبلغ۵/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال آن از منابع داخلی آموزش وپرورش شهرستان تامین گردید.

نظری افزود مغازه های این مجتمع که به تعداد ۹ باب که از طریق مزایده به ۹ نفر از همکاران فرهنگی اجاره داده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در حاشیه این آئین گفت: در قانون بودجه سال ۹۹ موضوع بند د تبصره ۹، آموزش و پرورش مجاز است بخشی از املاک خود که موقعیت تجاری دارد مشروط به اینکه به سرانه فضای آموزشی لطمه ای نزند را تغییر کاربری دهد.

هادی زارع پور افزود: این قانون برای استفاده بهتر از دارایی هایی آموزش وپرورش پیش بینی شده که نخستین مجتمع تجاری آموزش پرورش کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان باشت با استفاده از ظرفیت این قانون احداث شده است.

وی بیان کرد:آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۶۱ ملک برای احداث مجتمع های تجاری در شهرستان های مختلف استان شناسایی کرده است.

زارع پور ابراز داشت: کمیسیون ماده پنج کهگیلویه و بویراحمد تغییر کاربری ۲۰ مورد از این املاک پیشنهادی را تصویب کرده است.

خبرنگار وعکاس:آیت ظفری

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :