پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیر شبکه بهداشت شهرستان کهگیلویه در جلسه شورای سلامت شهرستان کهگیلویه از حمایت های سردار هاشمی پور به حوزه بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش“صبح خرد”، سردار عدل هاشمی پور در راستای مقابله با بیماری کوید ۱۹  تلاش و پیگیری های مجدانه ای در اواخر دوران تصدی مسئولیت نمایندگی خود جهت توجه بیشتر مسئولان به شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده، بخش ها و مناطق تابعه داشتند که خوشبختانه منجر به مساعدت و تخصیص اعتبار ویژه ای گردید و در دو مرحله مبلغ ۴۰ میلیارد ریال جهت کمک به پرداخت مطالبات پرسنل و خرید ملزومات بیمارستانی در اختیار بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و مبلغ یک میلیارد ریال جهت تأمین تجهیزات حفاظتی پرسنل بیمارستان در اختیار نظام پزشکی کهگیلویه قرار گرفت.

تلاش ها و پیگیری های سردار هاشمی پور در پسا نمایندگی در زمینه های مختلف ادامه دارد و چند روز پیش با پیگیری های شردار هاشمی پور ۱۵۰ هزار عدد ماسک به ارزش ۲ میلیارد ریال جهت توزیع در قالب طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بین مردم شهرستانهای ۴ گانه اختصاص یافت.

به همین دلیل دکتر طیب زادگان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در جلسه شورای سلامت شهرستان کهگیلویه از حمایت های سردار هاشمی پور به حوزه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه برای مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر ویژه کردند.

وی گفت: سردار هاشمی پور به حوزه بهداشت و درمان توجه ویژه ای داشته و تا کنون در جهت ارتقاء سلامت و مقابله با بیماری کوید ۱۹ کمک ها و حمایت های خوبی به این حوزه داشته اند که جا دارد از زحمات و پیگیر ی های ایشان چه در دوران نمایندگی و چه پس از آن تقدیر شود.

از آنحا که مدیران معمولا با تغییر نماینده مجلس چرخش۱۸۰ درجه ای میکنند و تشکر های خود را به سمت نماینده جدید گسیل می کنند، این حرکت طیب زادگان بر خلاف عرف و رسومات معمول بوده که جای تقدیر و تشکر دارد چرا که تشکرها و تمجیدها همواره باید بر اساس واقعیت باشد و نه تملق برای رسیدن و نزدیک شدن به قدرت فعلی./ریواس جنوب
 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :