پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

انتظارات و مشکلات مجموعه هندبال فرلزبام خائیز دهدشت باعث شد دادستان و امام‌جمعه دهدشت با مخاطب قرار دادن استاندار خواستار حل مشکلات و توجه ویژه به انها شد.

به گزارش”صبح خرد”، در پی تماس تلفنی امام جمعه دهدشت با استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر برخی مطالبات ، نیازمندی ها و مشکلات تیم فرازبام خائیز دهدشت ، بلافاصله استاندار مشکلات این تیم پرافتخار هندبال فرازبام خائیز دهدشت را با مسئولان ارشد وزارت ورزش و جوانان مطرح و مذاکرات لازم انجام شد و مسئولان وزارت ورزش برای رفع این مشکلات قول مساعد دادند.

روز گذشته به محض ارتباط تلفنی حجت الاسلام و المسلمین علی وحدانی فر امام جمعه محترم دهدشت با استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر وجود مشکلاتی برای تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با دفتر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، معاون پارلمانی سازمان ورزش و جوانان و همچنین رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران بیش از ۲ ساعت گفتگو و مذاکره داشتند.
در این گفتگوی ۲ ساعته استاندار علاوه بر بیان مسائل و مشکلات و همچنین بیان ظرفیت های بالای ورزش استان و تیم های مختلف ورزشی ،به صورت ویژه در رابطه با مشکلات تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت و همچنین موفقیت ها و ظرفیت های بالای ورزشی و توانمندی های این تیم مذاکره و گفتگو کرد.

پیگیری موضوع کماکان ادامه دارد .

همچنین در خصوص درخواست ملاقات مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت، وی بارها هم در فرمانداری شهرستان کهگیلویه و هم در محل استانداری با استاندار ملاقات داشتند و در خصوص مشکلات و مسائل این تیم رایزنی هایی انجام شد.

در پایان اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از تلاش ها و موفقیت های استانی و‌کشوری تیم افتخار آفرین هندبال فرازبام خائیز دهدشت، از رسانه های استان نیز که دلسوزانه به بیان مشکلات و همچنین انعکاس اخبار خدمات دولت می پردازند به صورت ویژه قدر دانی می کند.

روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :