پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رنج مشکلات معیشتی ناشی از نفوذ نااهلان و نامحرمان به انقلاب است.

 

به گزارش“صبح خرد” و به نقل از فارس ؛سردار سرلشکر محسن رضایی امروز در آیین تجدید بیعت با شهدای دهدشت اظهار داشت: پیروزی انقلاب سرآغاز حیات جدید و تحولات بزرگ بعد از سه قرن عقب ماندگی بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ملت ایران در پیروزی انقلاب راه بزرگی در پیش گرفت، در این مسیر سختی‌هایی وجود دارد اما چون اهداف مهم و بزرگ‌اند دستاوردها خطرات و تلخی و ناملایمات را برطرف می‌کند.

وی با اشاره به وصیتنامه امام مبنی بر حفاظت از انقلاب اضافه کرد: شرط تداوم این است که انقلاب به دست ناهلان و نامحرمان نیفتند.

رضایی گفت: اگر شایستگان و کارآمدگان بر سر کار باشند چرا مردم رنج معیشتی داشته باشند و چرا برای تهیه روغن صف بکشند.

وی منابع ایران عظیم دانست و گفت: اگر امروز در ایران فقر، فساد و تبعیض وجود دارد قاطعانه عرض می‌کنم به این دلیل است که در بخش‌هایی از اداره کشور بخصوص اقتصاد و فرهنگ از دهه دوم انقلاب نااهلان نفوذ کردند.

فرمانده دفاع مقدس تصریح کرد: امروز در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ عده‌ای هیاهو راه انداخته‌اند که چرا نظامی‌ها ورود می‌کنند،اینها از چه می‌ترسند؟

وی ادامه داد: آیا از پاکسازی مفسدین و نفوذی‌هایی که در مقابل ملت ایستادند می‌ترسید یا دلتان برای آزادی ملت می‌سوزد؟

رضایی گفت:همان کسانی که امروز در مقابل نظام و ملت هستند،در ادارات کارشکنی می‌کنند، در بورس نفوذ کردند،درامد نفتی ما را در کره و دیگر کشورها گروگان گرفتند همان‌ها هستند که در زمان امام جلوی امام ایستادند.

وی ادامه داد: از نظامی‌های ایران می‌ترسید که خرمشهر را آزاد کردند از ورود نظامی‌ها می‌ترسید پس بترسید ترستان واقعی است حق دارید.

وی با بیان اینکه فساد، فقر و عقب ماندگی اقتصادی مربوط به نفوذی‌ها و مفسدانی است که برای استعمارگران کف می‌زنند تا نظام راموریانه فساد بگیرد، ادامه داد:چه بسا خود هم دست داشته باشند.از قوه قضاییه استدعا داریم ریشه‌یابی کند.

رضایی تأکید کرد: هشدار می‌دهم تحریک کنندگان حق دارید بترسید چرا که ما را می‌شناسید و می‌دانید نیروهای انقلاب اگر بیایند دست و پای مفسدین را قطع خواهند کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نیروهای انقلاب اگر بیایند پول‌های بیت المال را به خانه‌های مردم باز می‌گردانند و ارزش‌های امام و رهبر را دوباره به زندگی ملت ایران بر می‌گردانند و طومار شما را خواهند پیچید.

وی اضافه کرد: نیروهای نظامی‌ انقلاب به صدام و داعش تو دهنی زدند ترسی ندارند امروز جامعه ایران را سالم سازی کنند.

رضایی با بیان اینکه لایه‌های نفوذی فخری‌زاده ها را شهید و در بورس و بانک لانه دارند، گفت: این نیروها کشف خواهند شد ملت ایران بار دیگر مشکلات معیشتی و تحریم را پشت سر خواهد گذاشت.

وی همچنین ظرفیت‌های کهگیلویه را مورد اشاره قرار داد و گفت: در کهگیلویه بزرگ با وجود سه رودخانه خروشان مردم مشکل آب شرب دارند پروژه‌ها به کندی پیش می‌رود و در شأن انقلاب نیست./خبرگزاری فارس

با دقت در محتوای صحبت های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به نظر میرسد این سفر بیشتر رنگ و بوی انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری داشته باشد و محسن رضایی عزم خود را جزم کرده تا با تکیه بر آرائ جغرافیایی زاگرس شانس خود را برای ریاست جهموری آزمایش کند اتفاقی که تا الان و با حضور چند باره وی در عرصه رقابت محقق نشد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :