پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

تیم دانشگاه علوم پزشکی استان به سرپرستی دکتر فرزاد کریم پور  در در مسابقه فن بازار و حل مسئله مقام دوم کشوری را کسب کرد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از کسب مقام دوم کشوری تیم دانشگاه علوم پزشکی استان در مسابقه فن بازار و حل مسئله خبر داد.

به گزارش“صبح خرد” وبه نقل از وب دا  یاسوج؛ دکتر حسین ماری اریاد گفت: در پی برگزاری ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دانشگاه علوم پزشکی تهران و مشارکت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در بستر مجازی تیم های مختلف از دانشگاه های سراسر کشور به مدت ۵ هفته با یکدیگر به رقابت پرداخته و ارزیابی شدند.

وی ادامه داد: تیم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج متشکل از مهرداد بهزادی، محمدوصال بیدشکی، نوید شرافتی، شایسته فضیلت، نگین نخلیان و متین نجفیان تحت سرپرستی دکتر فرزاد کریم پور با شرکت در این دوره از مسابقات به رقابت کشوری با سایر تیم ها پرداختند.

وی اذعان داشت: مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات در تاریخ ۶ و ۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شده و تیم های برتر معرفی شدند.

دکتر اریاد یادآور شد: در طی برگزاری مراسم اختتامیه، پس از انجام آیین های مراسم طبق برنامه ریزی انجام شده، در پایان تیم های برتر در این دوره از مسابقه فن بازار و حل مسئله معرفی شدند و از بین ۱۱۴ نفر شرکت کننده در قالب ۱۹ تیم از ۱۸ دانشگاه از سراسر کشور تیم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، پس از تلاش و کوشش فراوان، با انجام حل مسئله نهایی و ارائه ایده ارزیابی شده نهایی توانست مقام دوم کشوری این دوره از مسابقه فن بازار و حل مسئله را کسب کند.

به گزارش وب دا؛ بر اساس رتبه بندی نهایی، رتبه دانشگاه های شرکت کننده به شرح زیر می باشد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :