پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، به همراه معاونين و مديران وزارت راه و شهرسازي و معاون عمراني استاندار از سه پروژه مهم راهسازي در استان بازديد كردند.

به گزارش“صبح خرد”وبه نقل از  روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه استان، علي شهابي نسب رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، به همراه مهندس رحماني رئيس امور راه و ترابري و مديريت عمران شهري و روستايي سازمان برنامه و بودجه كشور، كيامرث حاجي زاده معاون هماهنگي امور عمراني استاندار و معاونين و مديران وزارت راه وشهرسازي، از پروژه هاي تقاطع همسطح ورودي شهر دهدشت به سمت شهرستان هاي بهبهان و لنده در ابتداي جاده پاتاوه دهدشت و همچنين پروژه چهار خطه كردن جاده اصلي بابا ميدان – گچساران و پل بريم بازديد كردند‌.
علي شهابي نسب رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در حاشيه اين بازديد، در خصوص جاده پاتاوه به دهدشت اظهار داشت: اين مسير، از سال ۱۳۷۳ در سفر مقام معظم رهبري به استان شروع شده، طول مسير اين پروژه ۱۳۶ كيلومتر است كه تا كنون ۱۰۰ كيلومتر آن زير بار ترافيك رفته است.
شهابي نسب گفت: اين پروژه ۹۲ درصد پيشرفت فيزيكي دارد و  در سفر پارسال دكتر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور، به استان مبلغ ۲۵۰ ميليارد تومان به پروژه تخصيص داده شده است.
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تصريح كرد: با توجه به تامين منابع مالي از سوي دولت بايد از همه ظرفيت‌ ها براي تسريع در روند اجرايي اين طرح استفاده كرد و تمام تلاش ما اين است كه اين پروژه تا قبل از اتمام اين دولت به بهره برداري برسد.
شهابي نسب در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اظهار داشت:  پروژه چهار خطه كردن بابا ميدان- گچساران در منطقه شلال دان باشت، حدود يك كيلومتر باقي مانده است كه پيش بيني شده تا ارديبهشت ماه افتتاح شود.
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در پايان يادآور شد: از پل بريم تا بوستان باشت نيز حدود چهار كيلومتر باقي مانده است، اين چهار كيلومتر در دستور كار قرار گرفته و اميدواريم تا سال ۱۴۰۰ افتتاح شود.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :